Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zdecydowałem się.


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zdecydowałem się na zakup nart. Będą to Fischery RC4 Race SC dł 165 cm z kolekcji 05/06.

Myślałem jeszcze nad Voelkl Racetiger SC 163 cm ale po przestudiowaniu wszelkich wiadomości w necie i analizie cenowej wybór padł na Fischerki (ale nie było łatwo bo od lat jeżdże na Voelklach).

Mam 182 cm wzrostu i 84 kg wagi poradźcie czy to dobra długość?

I jeszcze jedno pytanie do WAS.

Gdzie w pobliżu Poznania można je dostać za rozsądne pieniądze? A może macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe?

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się-ale czy dobrze???

Póki jeszcze nie wydales kasy to zastanow sie czy nie lepiej byloby kupic fischery rc4 race sc ale z sezonu wczesniejszego czyli 40/05...z tego co wiem jak rok temu zastanawialem sie nad wyborem pomiedzy modelem 04/05 a 05/06 to ludzie mowili ze fischer sie pod wzgledem tego modelu cofnal w rozzwoju i model wczesniejszy byl po prostuu lepszy...tak tez wynikalo z testow w ntnie...decyzja nalezy do Ciebie a mysle ze model 04/05 mozesz kupic taniej niz 5/6

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się-ale czy dobrze???

Nie masz racji.

Fischer nie cofnal sie z stozunku do sezonu 04/05. tak wiec obojetne czy kupisz Race SC z sezonu 05/06 czy wczesniejszego.

Pozdrav

bobic by fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się-ale czy dobrze???

Witam

Fischer z 04/05 a 05/06 to to samo tam zmienia sieszata graficzna jak mówi Bobic w jeździe nie ma żadnej różnicy jeździłem na obu nie wiem jak w tym roku bo jeszcze nie testowałem ale tamto to nie ma różnicy wybieraj sobie ta ktróra ci się bardziej podoba graficznie ja wolę grafikę 04/05

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się-ale czy dobrze???

Dzieki za dotychczasowe wypowiedzi ale:

- chce narty nowe a nie wiem czy dostane takie z sezonu 04/05 ?

- czy warto dołożyć ok 500 zł i mieć model 06/07 z lepszymi wiązaniami (05/06 ok 1200 zł a 06/07 ok 1700 zł - ceny z allegro) ?

- czy długość 165 cm będzie odpowiednia (182 cm i 84 kg umiejętności niezłe - tak mi sie wydaje)

- gdzie kupić - jakieś propozycje (Bobic pomocy)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się-ale czy dobrze???

Witam Lukas a sprawdzałeś promień przy tej samej długości?? Bo z tego co ja pamiętam to był takiu sam przy tej samej długości

Długość 165 będzie dobra ja mam takie ale to zalezy od techniki jazdy i umiejętmności jeśli nie jeździsz bardzo wymagająco i zaawansowanie to 160 sobie wejź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się-ale czy dobrze???

wydaje mi sie ze race sc mial 13 m promien pry 160 ale glowy nie dam uciac...to byl glowny powod oprocz ceny ze kupilem z sezonu 04/05...na allegro sa jeszcze dostepne z tego sezonu i ja bym je kupil a z sezonu 6/7 to tylko fischer fire ale szkoda mi kasy bo kolo 2000 trzeba zaplacic...za rok sobie kupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...