Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

fischer rc4 race sc a elan slx race


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

fischer rc4 race sc a elan slx race

A mogę ci cos napisać !

Elany używam od czasów I.Stenmarka (o rany już ponad 20 lat !!!) i tak mi zostało do teraz. Mam m.in. SLX 04/05 i używam ich "na codzień" na stoku i złego słowa nie dam o nich powiedzieć. Dobre, bardzo dobre. Nie powiem nic o F RC bo na nich nie jeżdżę ale o Atomicu mógłbym.

Nalezy zwrócic uwagę, że SL elana ciągle ewoluują i z roku na rok są troszkę inne nie tylko w szacie graficznej. Jeżeli zainwestujesz w WC Reace SLX Elana

to sam chetnie po sezonie wysłucham twojej opini na ich temat. http://www.elanskis.com/pcc.asp?xpath=&xpathid=&xpathid2=&xpathid3=〈=eng

Pzdrv Max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fischer rc4 race sc a elan slx race

W mojej rodzinie zdania podzielone kuzyn smiga na rc4 ja mam slx. Każdy z nas uwaza że nie ma lepszej rzeczy od naszych nart. Ciężki wybór może pokieruj się kryterium ceny lub wyglądem bo do jeżdzenia obydwie deski BAJKA. Co do elana to ten model ma w sobie dwie blachy i trzeba trochę ważyć nie polecam dla osób które nie potrafią docisnąć . Dla szczupłych polecam model sl. Magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fischer rc4 race sc a elan slx race

Elan SLX to narta o klasę wyżej od Rc4 race SC to po pierwsze :) po drugie to elany sa super, najbardziej podoba mi sie wyrzut z "katapulty" przy wyjsciu ze skrętu. Narta super ale dla osob z mocnymi nogami i dobrymi technicznie. Elan SL to odpowiednik RC4 race SC.

Jak masz sile i technike to wybor jest prosty - SLX, sama na nich jezdzilam i jestem zachwycona. Jednak do calodziennej jazdy wybralam SL.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...