Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Tecnica diablo flame ultra-warto kupic?


optyman33

Rekomendowane odpowiedzi

Buty Tecnica diablo flame ultra-warto kupic?

Super wygodne buty, znakomicie prowadzą nartę, a przy tym nie opinają nogi "na kamień",ciepłe. Będąc w styczniu w Wierchomli zakładałem je na nogi o 8 rano a ściągałem o 21, a w międzyczsie nie było potrzeby nawet aby klamry popuścić dla odpoczynku nóg.Lekkie i co ważne nie klei się śnieg do podeszf co mnie naprzykład doprowadzało do białej gorączki kiedy miałem Atomici.Mogę polecić, lecz wybór butów to bardzo osobista i indywidualna sprawa, prucz ceny(650 to tanio ja dałem chyba z 1400)but musi być wygodny i musi "leżeć" na nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Tecnica diablo flame ultra-warto kupic?

Jeżeli to cena za nieużywane to OK. Mam butki Tecnici i jak, chyba , wszyscy którzy ich używają moge polecić z czystym sumieniem. Zależy jaką jazdę preferujesz... do ostrego pocinania to za miękkie, do wożenia z przerwami na piwko to cymesik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Tecnica diablo flame ultra-warto kupic?

Witam! Ja mam Diabolo co prawda troche krótko, są superowe chociaz podczas rozbijania (tydzien temu) strasznie mnie cisneły we wszystko ale to najprawdopodobniej przez to ze wczesniej jezdziłem w kapciach (flex:60). Po trzech dniach jazdy wszystko się rozbiło i nic nie gniecie. POLECAM super ciepłe i wygodne.

Pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Tecnica diablo flame ultra-warto kupic?

Mam pytanie jeszcze co do flexu-dwoch doswiadczonych narciarzy radzi twardosc 80-tak by sie dalo jezdzic i sie nie katowac,zwlaszcza ze bedzie to moj piaty sezon a smigalem na head-ach flex 45.Chyba 80 wystarczy??jakie twarde macie buty??POzdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Tecnica diablo flame ultra-warto kupic?

Jak sie uczyłem tzn jakieś 4 sezony temu to miałem salomony twardość cos kolo 60 kupiłem narty fischer'a jak nie nie mylę najpierw Rx4 to juz moje czułem dyskomfort jakby narta rządziła butem a nie na odwrót. Potem kupiłem Fischer'a Race C i to juz było przełomem narty całkowicie zawładnęły butami ciężko było ale dawałem rady do póki zjazd z czarnej trasy nie pozbawił mnie nogi :) (a przyznam że nie lubi jeździć wolno), co się okazało 60 to za mało na te narty w sumie nic o tym nie wiedziałem popytałem ludzi z Warszawy z Krakowa (serwisy) powiedzieli ze wina leży po stronie butów (ile w tym prawdy :P). Kupiłem teraz buty RC4 COMPETITION M-FIT boje sie ze przesadziłem :) ale jak wsadziłem stopy do tych butów błogi stan trzymałem je na nogach ze 45 minut ściągnąłem znowu wsadziłem nie wiem czy tak dobrze trafiłem z dopasowaniem czy są tak dobrze zrobione ale zapomniałem o całej specyfikacji buta i KUPIŁEM a w sumie się obawiam cholera :) Ot taka moja mała wypowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...