Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????


dzardzi

Rekomendowane odpowiedzi

Heej ludziska

Straszna lipa ze sniegiem w gorach. Do poniedzialku musze doplacic za wyjazd na rozpoczecie sezonu do val di sole i kurcze nie wiem co robic. W sumie jeszcze dwa tygodnie, ale tam na dzien dzisiejszy nie ma wogole sniegu...!!!

Ma ktos moze jakies prognozy??

Aha no i jeszcze jedno. W sumie wyjazd jest z oplaconym karnetem wiec jak nie bedzie mozna jezdzic na nartach to powinni oddac kase..., jak myslicie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????

na zwrot kasy nie licz... :))) bo wg regulaminu promocji za niego nie placisz..

wiec albo rezygnujesz całkowicie... i wtedy ponosisz koszty zalezne od tego np

ja masz umowe z biurem podpisana...

albo płacisz i jedziesz..

idzie zima... czekam cierpliwie..

prognozy tak sugerują... wiec jestem dobrej mysli...

i do zobaczenia na stoku..

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????

Co to wogule są za pomysły żeby zaliczkować wyjazdy ja decyzję podejmuję zawsze "za pięć dwunasta" i jeszcz nie było tak żebym nie pojechał bo nic niema wolnego.

A jeśli miałbym coś poradzić to nic narazie nie dopłacaj bo jak za tydzień nie zacznie sypać albo się tam mroźno nie zrobi to za 2 tygodnie warunków do jazdy napewno nie będzie, mam tylko nadzieję że wpłaciłeś 10% a 90% masz dopłacić bo jak odwrotnie to powinien Ci ktoś lanie zeobić.

Pozdrawiam sławek

www.twojapogoda.pl tam znajdziesz np. prognozę dla Polski na najbliższe 16 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????

"Great news in that the first snowfall of the season now graces the Dolomiti Superski area. As much as 20cm of snow has fallen on the Dolomiti mountains. All is ready for the season opening on 2nd December when a good number of the lift systems in the 12 Dolomiti Superski valleys open. We’ll keep you posted with the latest info in our next newsletter."

tak się chwalą po drugiej stronie autostrady więc może i do Val di Sole śnieg zawita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????

A zdarzyło wam się już kiedyś że śniegu nie było? W zeszłym roku byłem w Val di Sole właśnie na początku sezonu i śniegu było mnóstwo:) w tym roku też się wybieram poszaleć w Val di Sole od 9.12 ale śniegu jak nie ma tak nie ma... Dobrze że przynajmniej lodowiec jest... Moze tam w ostateczności bedzie jakaś jazda. Ale jestem dobrej myśli!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????

w prognozy:

temperatura spada..

Folgarida dziś w nocy -3

z czwartku na piątek -6

odczuwalne temperaturyy niższe :)

w dzień trochę w plusie, ale niedużo...

a kolo weekendu i w dzień minus.. śnieg bedzie padal w niedziele...

Marilleva i Madonna - zimniej...

wygląda że na 09 grudnia bedzie dobrze..:))

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg w Val di sole - rozpoczęcie sezonu....????

Ehh... Ja tez siedze( i 14 osobowa grupa) jak na szpilkach i sprawdzam prognozy. Napisalem nawet do gosia z wloch u ktorego rezerwuje mieszkanie - niby mam sie nie martwic... No ale co innego ma napsiac:P

Z tego co widzialem ma przyjsc ochlodzenie od grudnia i cos tam ma zaczac pruszyc... Martwi mnie to, ze przesuneli rozpoczecie sezonu na 7 grudnia "Winter season starts on thursday 7 december 2006, in relation with snow and weather conditions to be confirmed."

W sumie wystarczy jeden taki dzien, jak w zeszlym roku wyjezdzalem z doliny(17 XII). Kto wtedy wracal ten wie jak zasyaplo.

Pozdr. i badzmy dobrej mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...