Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie o HEADY, - do Leskiego i innych


fantom

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj (cie)

Bardzo chetnie zapoznalbym sie z opinia Twoja (Wasza) na temat HEADow z grupy Race Carver na sezon 2002/3 tych "intelligence" . Wiem ze system "i" sprawdzil sie w Tenisie i Squashu a jak to wyszlo im w nartach. Jezeli moglbys (moglibyscie) porownac to z poprzednimi modelami World Cup czy Fun HEADA, to bylbym wdzieczny.

Kazda nawet najbardziej prywatna czy subtelna opinia jest dla mnie wazna.

Poniewaz moje gabaryty to (191cm i 95kg) to odniesienia do konkretnych dlugosci tez maja dla mnie znaczenie.

z gory dziekuje

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o HEADY, - do Leskiego i innych

...to ja jeszcze raz napisze ... żeby nie zmuszac staszka do szukania ... jedynie słuszny system intelligence z chipem itd itp ... jest w narcie iC 300.

Akurat na tych deskach nie jeździłem, więc nie będe pisał ...ale tak sobie myślę nawiązując do wypowiedzi miśka, że co by do jakichś tam nart wrzucili ... ABS, SRS, ESP, SIM, GKS, WKS, GSM, PC, iC, WC czy jeszcze cokolwiek innego ... to i tak nie ma takiej możliwości, żeby narty były górą:))!

...a swoją drogą - co powiecie na wyposażenie natry w karte SIM i przystawkę z kamerą np. w przednim wiązaniu ... i dalej przez GPRS do sieci i mamy trans/misje LIVE ... oki ...może o komendach głosowych i wodotryskach pisac nie będe ... bo się jeszcze dobrze nie obudziłem ;))

Pozdrawiam.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...