Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie początkujacego.HELP!!!!!


piter2006

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wybrałem w drodze selekcji Salomona Performa2 7CF, Tecnica Modo12 i Lowa AC80 Air.Czy ktoś wie coś o tych butach.Najwygodniejsze sa dla mnie salomony.Umiejetności początkujący waga 115kg. Czy to dobry wybór.Pomóżcie i podpowiedzcie coś jeśli macie jakies doświadczenia z tymi butkami.I następne pytanie. Mam kłopot z wyborem desek.Wybór pada głownie na Fischer AMC73, VolklAC3 titanium Salomon X-Wing Tornado.Jaka długość/Mam 176 cm i ważę 115 kg.Umiejętności początkujacy.Czy warto wziać jeszcze pod uwagę inne deski.Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie początkujacego.HELP!!!!!

Trochę ważysz a więc zwróć uwagę na flex butów . Przy tej wadze powinieneś szukać butów wygodnych ale żeby flex miały w okolicach 90-100 .

Muszą po prostu mieć dość twardą skorupę .

Co do długości nart , wszystko zależy jakie narty to będą .

Jako początkujący-uczący się powinieneś kupić narty relatywnie krótkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie początkujacego.HELP!!!!!

Ze względu na Twoje umiejętności oraz parametry musisz najlepiej kupić nartki grupy cross lub allround - nie patrz naFirmę bo tylko przepłacisz a one są zblizone technologicznie.Moja rada -kup narty Blizzard CMX 11 -1799 zł lub minimum CMX 10 1599 z wiązaniami IQ 4.12 o dł. 163 cm .

Są to nartki uniwersalne o średniej twardości - możemy Ci takie nartki przesłać gdyż prowadzimy sklepy sportowe od 13-lat.

Jeśli będziesz kupował inne nartki to zwróć uwagę na siłę wypięcia wiązań muszą być do min. 12 DIN. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...