Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Houston we have a problem!!!


SPYindaHOUSEofLOVE

Rekomendowane odpowiedzi

methinks I see???

Rozpierducha!!! Ja vohl!! Citizen A(rturro) - tyś jest alfą i omegą, powowdem i przyczyną, osią i obwodem (etc) dni ostatnich bezjazdowychnanartach SKIonline.pl. (SKI SKI SKI - SKIonline!!! - tak na mrginesie - SPY ) Ale dałes okazję niektórym indywiduŁAJNOściom popisac się swą elokwencjOM, erudycjOM i krasomówstwem! Hesus coorva MATb (aus Dzień Swira - w drugiej części będzie o "wizytorach" forum) Wasze "SORKI" od polskiego chyba z zażenowania zaczęły poczytywac Wędkarza Polskiego instead of Herr Teddy!

Molto bene za uświadomieni MI jaką unikalna umiejetnoscią jest rozumne pisanie rozumnych mysli rozumu :)))) Keep koolin`! Ja tam Miodka nigdy nie ogladałem (wole dziewuchy - przyp SPY)ale rozumiem juz goscia. Winno się zacząc strzelac do tych co nawet jednego zdania w ojczystym języku nie umieJO napisać! To jest zakaźne by the way? Juz sie nie da normalnie??

Golden Spirit Award goes to `brejdak` (guess who??) BRAVO!! Nawet spece od promowania łysych dyslektyków-skrajnych kretynów HipHopowych z młodziezowych magazynów i TVP Uno by czegos takiego nie spłodzili!

No wonder żeś jest instruktor - wystarczy umiec powiedzic ??? w prawo, w lewo, nie siadaj, stop, etc. Bułki to chyba przez internet kupujesz???

Ja wiem - tak tak- forum to nie jest Kraków miasto poetów (i towarzysza A) ani Soplicowo (wolę naszą Wyborowa jesli juz ale gustuje raczej w winach - nie tych z GS-u jednak - SPY) Ale do diaska ludu roboczy weźta se ksiunżke do pólaka i przeczytajta sośtam s njej i piszta normalnie nie?

+++++POZDROWIENIA+++++++++

spyindahouseoflove

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston we have a problem!!!

Bobicku,

Ike se mysle, co tu sie potuowala taka babelturm.

Worum wam go (o co wam idzie)).

ijo versuche parlare wyraznie, becouse wy gawarite olso deutlich.

Lectes raz io volata parapendio.

Z gory seeowalem duzo udsziej i sobie tak thinkowalem.

albo parlevous po menschlichemu, albo machujta se dalej egs aus pogrzebu.

Lyze to Tod.

Ciao.paul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston we have a problem!!!

ich schreibe on the klawiatura b`cos somebody underfaknął my longwriter, pazdrawlaju i keep in memory: Политика основывается на индивидуальном подходе к каждому клиенту. pozdrowienia ślę `Pa` ... Genia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...