Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy będzie śnieg na 25-31 grudnia ??(Zakopane)???


Janek82

Rekomendowane odpowiedzi

25 grudnia wybieram się na narty do Zakopca

Mam cichą nadzieje, że będzie biało, cały czas patrze na pogodę i na kamerki czy coś spadnie, ale czasem myśle, że o dobrych warunkach mogę sobie pomarzyć .

Dotychczas zauważyłem niewielkie opady śniegu na środe i czwartek, ale temperatura tylko w nocy ujemna. od -1 do -5

Czy naśnieżanie ruszy ?

Ile musi spaść śniegu aby można było w miare pojeżdzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie śnieg na 25-31 grudnia ??(Zakopane)???

Jak niektórzy mawiają, jak będzie padało to śnieg będzie a jak nie będzie padało to śniegu nie będzie. Ostatnie lata były całkiem dobre co do śniegu ale jakieś 10 lat wstecz i więcej to były zimy zupełnie bezśnieżne. Więc to raczej normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie śnieg na 25-31 grudnia ??(Zakopane)???

Witam

Wszystko na to wskazuje, że sztuszne naśnieżane stoki ruszą w najbliższy weekend. To nie jest prawda, że po sztucznym śniegu nie można jeździć. Śnieg jes twardy i zbity, ale nadaje się do jazdy. Niekturzy nawet lubią taki śnieg. Dla mnie jest idealnie jak jest zmieszany z naturalnym. Do końca tygodnia w górach nocą będzie do -6C, w dzień około 0C. Wilgotność będzie niska więc sztuczne naśnieżanie ruszy pełna parą. Górale zrobią wszystko, aby przygotować stoki na święta. Może jeszcze nie w tą sobotę warunki będa idealne (mogą być przetarcia i kamyki). Śniegu w górach dużo przed Świętami nie spadnie może ok.5-10 cm, ale wydajme mi się, że każdy centymetr jest na wagę złota.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...