Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie buty


xtreme

Rekomendowane odpowiedzi

jakie buty

Przychylam sie do wersji Mastaza:) Wczoraj wyprobowalam moje nowe Heady (tu mowie o butach) i jezdzilo sie fenomenalnie. Po protsu kup najlepiej trzymajace, zeby pieta nie chodzila i zeby nien uciskaly za bardzo. Mierz dlugo w sklepie, nie przejmuj sie sprzedawcami. Tecnici maja faktycznie dobre opinie, ale kazdemu pasuje inny rozdzaj buta. np. mi dalbello totalnie nie podeszly, a innym wyraznie tak, bo ktos je kupuje.

pozdrawiam

paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie buty

dokladnie tak! kilka lat temu head przejal san marco i robi buty pod wlasna marka - taka teraz moda, wszyscy lubia robic kompleksowo wszystko naraz - atomic, nordica (od tego roku nawet wiazania), rossi, head (bo tyrolia to tez head, kapital wspolny znaczy sie)

pozdrowka, wesolych i szczesliwego nowego:)

paulinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie buty

Słuchajcie, dziewczęta i chłopcy-nie uczcie księdza pacierza;PPP

Chodzi mi o to, że te wymienione marki( i wiele innych też)

robi ten sam robotnik, na tych samych maszynach, kontrolowany przez tego samego kierownika i nawet niektóry materiał jest ten sam.

A i te różne napisy też przykleja ten sam robotnik ( włoski:) ).

Pozdrawiam i zdrowych świąt:))

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam...

mam atomiki 10.50 z sezonu 2001/2002 i sa super. Idelane do karwingu. No i te sexowne obcasy:-) Ale oczywiscie kazdy but musi pasowac do nogi. Mnie ten akurat pasuje. Jak mierzysz buta to poczatkowo sie wydaje ze jest za maly ale pozniej uklada sie do nogi ijest okej. Jesli czuujesz "duzy palec" to znaczy ze jest okej.

Wesolych swiat! Pozdr>!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam...

Tak naprawdę to dużo firm sportowych postępuje dokładnie tak samo. Znaczy się, że ich produkty, choć rożnie się nazywają są robione w tych samych fabrykach i dotyczy to zarówno narciarstwa, windsurwingu, nurkowania, (które jest moją drugą pasją), i wielu innych przez przemysł samochodowy, po AGD, i co tylko jeszcze zechcecie. Nie zmienia to jednak faktu, że te fabryki produkują różne towary o różnej jakości. Wszystko zależy od tego ile zleceniodawca, (czyli firma, która przykleja do tego swoją nalepkę) jest gotowy zapłacić za ten produkt. Czasem rzeczywiście się udaje dostać produkt świetnej jakości za małe pieniądze, ale dzieje się tak (zaznaczam moim zdaniem) w przypadku firm zdobywających rynek, które inaczej nie miały by szans w ogóle zaistnieć. A co do firm już znanych to najczęściej cena jednak w dużym stopniu odzwierciedla jakość, choć oczywiście zdarzają się niewypały.

A takie coś jak but jest niewątpliwie rzeczą bardzo indywidualną. Sam jeżdżę w Atomikach 9.50, i choć miałem drobne problemy to jestem generalnie zadowolony (nie wyobrażam sobie jak mógłbym „upilnować” taką nartę jak 9.12 w bardziej miękkim bucie).

Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich serdecznie.

I zdrowych wesołych świąt dla wszystkich forumowiczów, mnóstwa zmrożonego, równego dobrze trzymającego śniegu w świetle ostrego zimowego słoneczka.

Mac.

A z salomonów które są dla wielu synonimem wygody niestety wyskoczyłem już przy próbie przymierzenia. ( Ale powtarzam but jest towarem bardzo indywidualnym, i polecam przymierzanie, przymierzanie, wybrzydzanie i tak do bulu. Lepiej niech się wkurzają sprzedawcy niż Ty tym że nie możesz „wyrobić z bólu na stoku”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...