Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Łomnica - kolejki?


Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś był na Łomnicy w weekend i napisałby parę słów o tym, czy są tłumy i czy się długo czeka? A tak w ogóle, to na Wielkanoc pozostaje wybór: Kasprowy (co się tam będzie działo???!!!) i Łomnica (czy podobnie?). Chyba wielu z nas stoi przed tym dylematem... Rzucać monetą? Kupować sprzęt tourowy? Wyjechać do Nowej Zelandii? Może jeszcze inny pomysł (prócz Alp, bo to zbyt proste)?

Pozdrowienia

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie Zakopanego

W jednym z tegosezonowych numerów SKImagazynu (niepamiętam który) było o ubiegłorocznych Świętach Wielkanocnych w Zakopanym. Ponieważ autor właśnie nie wiedział jak się do tego odnieść czy opisać to w pozytywach czy negatywach przedstawiono to w postraci historii obrazkowej - zdjęcia z odpowiednimi komentarzami.

I tak naprzykład jedno z nich przedstawia schody do kolejki w Kuźnicach godzina 7:03 pełne ludzi, na innym knajpa(jedyna na Kasprusiu) nabita ludzmi do pełna i jeszcze któreś przedstawia Krupówki wieczorem zagęszczenie ludzi jak w niedzielę wielkanocnę w kościele tylko że w kościele ludzie stoją a tam się przemieszczają - FAJNE!!!!!!!!!!!- zachowaj Boże od takich atrakcji

Życzę wszystkim wesołych świąt w innych klimatach niż opisałem powyżej.

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomnica - kolejki?

Ja w niedziele byłem w Szczyrbskim Plesie i generalnie było O.K. Kolejki max na 10-15 min (tylko koło południa) bo tak to góra 5 min. Śniegu dużo tak że do Wielkanocy spokojnie poleży. Trasy przygotowane rewela..... tak że teraz piszę tylko lewą ręką bo prawa w gipsie (było za równo, za twardo, za słonecznie i w końcu ZA SZYBKO ;))

A w Łomnicy pojeździsz tylko na Lomnickim Sedle. Jak z ludźmi - niestety nie wiem.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomnica - kolejki?

Krono, serdecznie współczuję ręki w gipsie kiedy można akurat jeszcze nieźle pojeździć! Szczyrbskie Pleso też odwiedzałam parę razy ostatnio i uważam, że jest śliczne, a ludzi ostatnio rzeczywiścia jakby mniej. Łomnica mnie kusi, bo podobno trasa raczej trudna. Hmm, nogi uczciwie ćwiczyłam od wiosny, ostatnio to zaniedbałam, ale muszę spróbować.

Pozdrawiam wszystkich

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...