Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

KASK


muzin

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany a wręcz zdecydowany na zakup kasku...jednak nie bardzo wiem gdzie go zakupic gdyz na moim rynku jest slaby wybor...(carrera i to raczej dla dzieci) jakie macie propozycje (sklep np.w warszawie bo tam mam najblizej) oraz jaki model czy firmę możecie mi zaproponować???? szczękowy nie bedzie mi potrzebny bo zawodnikiem nie bede..pozdrawiam-marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASK

Polecam kaski zomo, moze brzydki kolor, ale jak sie pomaluje to wszystkie inne wymiekaja. Ale moge ci sprzedac tez kask partyzanta z II wojny swiatowej (przymierzales go i podobal ci sie).

Z drugiej strony dziwie ci sie, ze chcesz kask - przeciez potwierdziles juz niejednokrotnie ze masz twardy leb i mozesz duzo przyjąć ;)))))

pozdro

burass

ps. wybacz, ale malo ciekawych tematow na forum, wiec musialem sie tu dopisac. :))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASK

yo marcin według mnie powinienes kupic sobie kask uvex typ "world team" jest to kask lekki ale bardzo wytrzymały i bez szczękowy. A zarazem bardzo wygodny jezdze w nim juz dwa lata i nie nazekam a miałem juz troche kasków. Pozdrawiam i miłej oraz bezpiecznej jazdy Ci życze.

Aha kupisz go w kazdym dobrym sportowym sklepie ,trzeba tylko poszukać:).

CZARNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...