Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

czy na nartach do 1000zł dobrze się będzie jezdziło?aktualnie mam nietaliowane narty.


jg

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie jeżdże na starych prostych deskach(193) a chciałbym kupić sobie coś nowego do 1000zl. w tamtym sezonie wypożyczyłem sobie T-POWER VIPER NA JEDEN DZIEŃ coś pięknego, czy tańsze narty są duzo gorsze. Nie mam porównania. Przypuszczam natomiast że każda nowa narta taliowana będzie lepsza od mojej starej prostej narty. nie wiem poprostu czy mam kupić nartę droższą czy wystarczy tańsza narta. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na nartach do 1000zł dobrze się będzie jezdziło?aktualnie mam nietaliowane narty.

Witaj Jg,

Chcialbym Ci pomoc, mialem podobny klopot, jeszcze w zeszlym sezonie jezdzilem na nartach klasycznych, zjazdowych, bardzo dobrze prowadzacych sie, myslalem, ze umiem wszystko zrobic, startowalem w nich w zawodach, aktualnie jestem wicemistrzem Opola, wszystko na tych nartach. Kupilem sobie atomici 10.16, wprawdzie narta kosztuje 2000zl oplacalo sie to wydac, jest cudowna, nigdy nie myslalem, ze mozna robic takie rzeczy, dla mnie najwazniejsze jest by narta byla twarda, mozna znalezc taka do 1000zl, bedzie Ci sie super jezdzilo, ale jesli jezdzisz wyczynowo, to sie nie oplaca, po prostu sa zbyt miekkie. Oplaca sie kupic narty carvingowe, cos pieknego, jak bedziesz mial problem z doborem sprzetu zapraszam: biliop@poczta.onet.pl

pozdrawiam

ŁuKaSz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na nartach do 1000zł dobrze się będzie jezdziło?aktualnie mam nietaliowane narty.

Biliop !!! ty sie chyba z choinki urwales - co ty piszesz ?!!!

W zeslym sezonie kupiles "carvingi" i chcesz doradzac.... dobierac.

Moze czegos nie rozumiem - ile nartek "przejezdziles" ze wiesz w czym wybierac ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...