Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pomóżcie mi prosze - HEAD the_big_easy


corner

Rekomendowane odpowiedzi

proszee was o pomoc --- nie znam sie na sprzecie ale kupiłem narty na ten sezon (funcarvy) HEAD the big easy - czy dobrze dobrałem narty ? (to moje pierwsze taliowane) mają one dł 160 a ja jestem wzrosu 189cm i waze 105kg

jak myślicie dobry wybór - bedzie sie na nich dobrze jeździć - prosze o pare słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi prosze - HEAD the_big_easy

Lepiej zrobić nie mogłeś , świetne carverki dla jeżdżących okazjonalnie i dla przyjemnosci, nie zawodniczo. Napewno cię nie zawiodą tylko dokup sobie dobrą płytę pod wiązanie ale nie za wysoką na poczatek, bo powyżęj 25mm wysokości płyty narta jest dość agresywna. Rozmiar dokładnie na ciebie ja mam 185cm/92kg i też się wybieram do sklepu po fancarvery 160cm bo na moich atomic`ach 180cm na polskich rtasach sie nie mieszczę z łagodnym wirażem ;) A!!! i pamietaj żeby na początek brać lekcje carvinku u instruktora który ma pojęcie o carvingu a takich jest niewielu, ja takich spotkałem w Wierchomli, moja żona, będąc pierwszy raz w życiu na nartach, po pierwszych trzech godzinach lekcji zjeżdząła czerwona trasą tną piękne skręty na krawędziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi prosze - HEAD the_big_easy

Witaj

podaj mi geometrie tej narty i promień skrętu, oraz czy mają płyte (jescze tego modelu nie widziałem),

obawiam się że mogą być za krótkiem, ale szczegóły Ci powiem gdy przeslesz mi te dane

Alberto

tomek.bar@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi prosze - HEAD the_big_easy

prosze Alberto (a co sie dzieje jak są za krótkie ?)

Lenght / 160

radius / 10,90

dimensions / 118,60 - 70,08 - 106,96

F index 122

Allmountain

nie mam zadnej płyty pod wiązaniami

gosc w serwisie mówił ze na mnie sa dobre mam warost prawie 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi prosze - HEAD the_big_easy

sie ma.

jak na 105kg to zdecydowanie za "mientkie":)

do długości czepiać sie nie będe ... ale jak kilka razy deski uciekną ci w skręcie i wyginając się w piękny łuk ... wyjadą z pod Ciebie ... co zasadniczo kończy się eleganckim slidem na plecach .... może pojdziesz do tego serwisanta i wymienisz na "troszke" twardsze :) no i może te 5-10 cm dłuższe.

miłej jazdy ... i 3maj się mocno do przodu.

.::ski to die::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi prosze - HEAD the_big_easy

WItam!

Kupiłeś je w Makro czy w innym miejscu? Kiedy je ogladałem wyglądały fajnie, ale dla wydawało mi się, że to nie są fun-y tylko właśnie allmountain jak sam napisałeś. Jesli nie są fun to może się okazać, że przy osterj jeździe bez kijów, wyrwiesz wiązianie tuż za jego końcem (mój znajomy zrobił to z Atomolami 9.18, a ważył mniej o Ciebie). Nie straszę Cię, po prostu radzę Ci jeszcze raz sprawdzić np. na stronce Head-a, czy aby na pewno ktoś nie wcisnął Ci kitu. Ja jestem pewny na 50% swojej wersji

Pozdrawiam

Zdzich

PS. Do przeczytania polecam Ci ten artykuł pod adresem: http://www.narty.pl/tresc.php3?id_tresc=188&kom=id_tresc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...