Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

elan slx


jacek104

Rekomendowane odpowiedzi

elan slx

Mialem okazje testowac tegorocznego SLXa - rewelacyjna slalomka! Naprawde bardzo dobrze oddaje energie, ale wymaga sily. W tym sezonie ma takie samo taliowanie jak HCX jest tylko twardsza. Swietna narta. Boje sie tylko czy nie bedzie z niej schodzilo tworzywo - sam jezdze na zeszlorocznych HCXach i koszmarnie zlazi wierzch calymi platami. Niby to nie az tak wazne, ale jednak troche byly tandetne.

aha plyta wydaje sie byc lepiej zrobiona niz w zeszlorocznych - w moich HCXach wygiela sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elan slx

jezdziłem na hcx w zeszłym sezonie dł 173

narta bardzo ok ale za długa dla mnie ( ja mam 175 wzrostu )

w tym roku chcę wymienić na 162cm hcx.

dlaczego zaczałem od hcx - ponieważ ta narta prawie się nie zmieniła a slx w tym sezonie jest zupełnie inny niż w zesz łym - jest taki sam jak hcx, slx jest nartą tak samo taliowaną jak hcx , różnica poza paroma profesjonalnymi hasłami jest w twardości.

Jeżeli nie czujesz się zawodnikiem bądz expertem, nie przygotowywujesz się do wyjazdu przez dwa miesiące wcześniej a lubisz ostro pojeżdzić i robisz todobrze lepiej kup uniwersalnego hcx. Tak naprawdę w hcx nie ma znaczenia czy narta jest z tego czy poprzedniego sezonu jest tak samo taliowana. Aby dobre pojeżdzić na slx trzeba dobrej techniki i dużo siły. Wiele osób kupuje narty zawodnicze na wyrost i nie jest w stanie pojeżdzić dłużej niż dwie-trzy godziny dziennie.

To oczywiście moja prywatna opinia

a jeśli chodzi o makro - to slx było tylko w paru halach i to w znikomych ilościach, hcx też jest niewiele radze sie spieszyć ponieważ w ofertach makro są opisy z ntn a wszyscy wiemy jak u nas kupuje się narty. Każdy chce mieć slx - przecież to narta slalomowa roku(wg polskiego testu ntn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...