Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL-9.12 !!!!!!! POMOCY !!!!!!


reme

Rekomendowane odpowiedzi

A OTO ODPOWIEDŹ:

Witam serdecznie !!!

Chętnie służę poradą, bo sam jeździłem i na Fischer Radarc, i na Atomic 9.12 SL. Cóz mogę rzec. Jeśli chcesz typowe fun carvery Reme, to kup Radarki. Są po prostu ULTRAZAJEBISTE! Mają twardość "9", świetnie trzymają krawędź w funowym skręcie, a poza tym to asymetryki a to ogromny + dla tych nart. Atomic 9.12 to narta do jazdy dynamicznej - typowa slalomka. Jest cholernie skrętna, a więc mniej stabilna w trochę dłuższym skręcie fun. Nie przekonała mnie jako fun carver. Też ma twardość "9". Może i jest ostro taliowana, ale nie tak jak Radarc.

Apropos, to trochę mnie zdziwiło, czemu masz problem z wyborem. Jeśli jesteś początkujący (powiedzmy że początkujący w nowym stylu jazdy), to i tak nie będziesz widział wielkiej różnicy. Ale jeśli już się zdecydowałeś na jazdę fun, to radzę ci żebyć wziął sobie instruktora. Jeśli wybierałbyś się przypadkiem do Szklarskiej Poręby na narty, to polecam się na przyszłość, bo sam jestem instruktorem. :):):)

To mój mail: xnoowee@op.pl

Pozrrawiam !!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TEŻ MOŻE BYĆ ALE...

wszystko zależy kto na tych zdewastowanych Radarcach jeżdził. Jak jakieś kapeluchy i osły, to nic dziwnego.

Powiedzmy sobie szczerze : ATOMIC 9.12 JEST DO CZEGO INNEGO, A FISCHER RADARC JEST DO CZEGO INNEGO.

To sa 2 różne narty. Fachowcy kupują jedno do slalomu, a drugie fun`u, inne do jazdy race`owej, inne do free ride, itd.

Pordroovka !!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OTO ODPOWIEDŹ:

widze, ze tutaj sie wypowiadaja sami instruktorzy;))

nic tu po mnie, spadam na forum typowo amatorskie www.skipro.pl

ale nie byl bym soba jak bym czegos nie dodal od siebie

pierdoly pociskasz gosciu;)))

wybierz ATOMICA Beat Race 9.12

Zajebista narta do funu.

Cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

A OTO ODPOWIEDŹ:

tys sie chyba facio za duzo NTNu naczytal i teraz to z Ciebe wychodzi :-)))))

pozwodzenia

pozdrawiam INSTRUKTOROW :-) ze szklarskiej poreby :-))

yaaroo- nie instruktor :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

NTN MIAŁEM TYLKO RAZ W RĘKACH

pod wrazeniem :-) - nie mniej przepraszam - kolejny raz wylazlo ze mnie jaki jestem nieokrzesany :-) heh hehe hehe ehhe :-)

poz prostu juz ostantnio nuza mnie opinie o nartach wyniki testow i tak dalej - a jak przychodzi co do czego - na przyklad wybrac nastepce dla 10.11 to trudno jest :-)

bylo by latwiej gdyby spadl sniegoi - poszloby sie do narciarni - popatrzylo co jest co sie podoba przykrecilo wiazanka i dalej :-)

bo to oczekiwaie jest meczace

nio i te wszendobylkise testy i opisy nart - tak bardzo zblizone ze mozna pas trupem - to samo jest w ntn katalogu makro ( tez zrobionym przez ntn) sportowym stylu na stronach producentow.

pozdrawiam serdeczie - w oczekiwaniu na snieg (ale czuje ze jest coraz blizej wiec bedzie coraz lepiej)

p.s. w bielku jeden ponizej zera :-)))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...