Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

polećcie tanie narty dla początkującego


soldamn

Rekomendowane odpowiedzi

zależy mi na tanich, nieużywanych nartach z wiązaniami, takich na na których mógłbym się troche bardziej poduczyć (jestem bardzo początkującym) ale żeby równierz były on wytrzymałe i nie rozpadły się po 1 styczności i posłużyły mi przez ok 3 sezony

mam 160 wzrostu 50 kg wagi i jestem poczatkujący

p.s. wolałbym narty carvingowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polećcie tanie narty dla początkującego

Z tego co sie orientowalam, to moze dobre by byly blizardy 3.21 sa dosyc tanie ok 500 zl zalezy od promocji. Najlepiej pojdz do sklepy i sie zapytaj, teraz jest duzo promocji napewno cos znajdziesz. Narty dla poczatkujacysz sa stosunkowo tanie.

Pozdrawiam

ps. Teraz kupisz tylko carvingi, (klasyczne tylko uzywane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polećcie tanie narty dla początkującego

Hej. Z twoją wagą (no offence) powinieneś przyjżec się nartom juniorskim, np. RC4 Race Fishera (takie żółte, sprawdź w `sprzęcie` ok. 600 zł,-) albo kupic sobie dorosłe z dolnej półki - np. Sceneo 100/200 tez Fishera. Niezłe deski robił Rossi z serii Toon - od Wide do 10.6 (jeździłem na 10.4 przez cztery lata i sporo się na nich nauczyłem - a zaczynałem jako początkujący z jako-takim dorobkiem klasycznym:) teraz dla początkujących robią Axiumy, ok. 900zł,- z wiązaniami. Co do reszty sie nie wypowiadam... Aha innych niz carvingowe (nówki) nie kupisz, chyba że ktos ci wciśnie `foczki`:)

pozdraviam

tymą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazłem co wy na to??

Nie, bo to shorty, nie nadają się jako jedyne, nawet dla poczatkującego. Znajdź w Makro Elany Whistler/Whisper 4.0 (chyba 148), a wiązania przekręć za starych (ew. coś dokup tylko nie montuj w Makro, olej płyty). Zeszłoroczne Dynamic TopStyle (150) też można znaleźć w dobrej cenie.

Pozdro,

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...