Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

KNEISL CURVO


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

KNEISL CURVO

ja tez 1 raz spotkalem sie z tymi nartami i nic o nich nie znalazlem a skad ty wiesz np jaki maja skręt

p.s. ale wybór płyt jest mały 6mm i 9mm oczywist że lepiej wyższe. a wiązania to ob ciebie zależy ja bym wybierał pomiędzy rentalami i sl 100 9mm ale rentale sa za drogie (jeszcze musze buty kupic) więc wybieram 100

jeśli jesteś cięzszy to wez 110 .

a ty jakie buty do tego masz

p.s. 2

jakie bierzesz kolory ja biorer buraka x 2 (czerwony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNEISL CURVO

Pare slow jest tutaj w rubryce sprzet, w zeszlorocznych kolekcjach (curvo jest z sezonu 01/02). Jesli sie w ogole na nie zdecyduje, to dorzuce jakas wyzsza plyte (tyrolia 16 mm kosztuje chyba ok. 200), a wiazania sl 100. Niestety, razem da to prawie 700, a w Austrii mozna znalezc np. fishery web XL czy blizzardy carvelino za ok. 120 Euro. Co prawda nie maja normalnych wiazan, ale za to mozna ich uzywac na zmiane przez pare osob.

Wez tez pod uwage, ze takie nartki sa typowo do zabawy i jako jedyne raczej sie nie nadaja! (ja normalnie jezdze na atomkach 9.18, buty lange max 5 )

Pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...