Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

serwisowanie


jaroo

Rekomendowane odpowiedzi

kto z was serwisuje sam swoj sprzet?czy sami ostrzycie krawedzie ,smarujecie na gorąco?jakie narzedzia polecacie?jakie ostrzałki itp?wynalazlem na necie sklep.co powiecie o tych narzedziach?np ostrzalka kieszonkowa?czy przygotuje sie nia narty funcarvingowe?

-http://www.narty.pl/catalog/product_info.php?cPath=21_22&products_id=138

czy lepiej samemu serwisowac ,czy korzystac z autoryzowanych serwisow?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisowanie

jesli nie zajmujesz się tym na codzień to raczej zostaw temat dbania o nartki dobremu serwisowi (omijaj takie co podchodzą z papierem ściernym do ślizgu.....). Owszem smarowanie nartek to jest prosta sprawa, ale regeneracja ślizgów i krawędzi (w szczególności w drogich nartach) wymaga odpowiedniego sprzetu wartego niejednokrotnie kilkadziesiąt tysięcy.....,

W beskidach osobiście polecam 2 ski serwisy

Szczyrk - u Jasia Mysłajka (zaraz na przeciwko stacji dolnej kolejki na Skrzyczne). Serwis o długoletnich tradycjach, w wielu opiniach najlepszy na południu Polski.

Wisła - w centrum, u Chrapka - rekomendowany przez mego kumpla Axelcarvera, ponoć też mają super sprzet (jakieś diamenty itp), osobiście nie byłem, ale chyba zanose moje nartki do niego aby je wyleczył po ranach doznanych na Soszowie (patrz post 2 strony wstecz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

serwisowanie

nio u Chrapka we wisle sciagneli ostatnio fajna smarownice - wintersteiger z ciepłym włochatym wałkiem :-) jest super - smar jest cieniutko nałozony i dokładnie wypełnia drobne zagłębienia w slizgu dzuty etc - iemozliwe do uzyskania na tradycyjnym tokomacie z twardym wałkiem :-)

hhe a servisowanie - jak nbedziez mal wygodniejszy sprzet bedzie ci sie lepiej pracowac

ja mam ostrzałę snoli z regulowanym kątem + pare raszpelek ETC i daje sobie rade - ale slizg i tak obrabiam na kamieniu - maszyna robi to dokładniej i rowniej niz ja :-)

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...