Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atmoic SL 9.12, jakie wiazania?


Skols

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się - zakupiłem slalomówki Atomci 9.12. Problem w tym że są to same deseczki z płytą, potrzebuje do nich wiązań. Oferowane wiązania do tego modelu to oczywście Atomici 311 i 412. W zupelnosci wystarcza mi te pierwsze, ale pytanie brzmi , czy to jednyne wiązania jakie można do tej nartki przymocować? Powiem szczerze że chodzi mi tu o cene, jest wiele wiązań które w zupełności by mi wystarczyły w cenach o połowe mniejszych. Czy jestem skazany na 311 ? jesli nie, a pewnie tak, to jakie wiazanka beda dobrze wspołgrały z tą nartką ?

A tak wogóle co sądzicie o nartce ?

Pzdr. Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmoic SL 9.12, jakie wiazania?

Jesli chodzi o wiazania to niejako jestes skazany na kupno i zamontowanie tylko wiązań atomica. Tylko one sa kompatybilne z plyta. Z reszta w polaczeniu z narta daja tzw. full system czy jakos tak"-). Nie wydaje mi sie ze przyczepianie innych wiazan czyt. innych firm ma sens.

Zdecydowanie kup atomici...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmoic SL 9.12, jakie wiazania?

tez mialem taki problem.kupilismy dla mojej women 9.12 i zastanawialem sie jakie wiazania wybrac.wiadomo ,atomiki drogie.zdecydowalem ze beda to ESS.pojechalem na gielde i kupilem uzywane ESS ,czarno zolte 410 za 100zl.zestaw wyszedl mnie na poczatku grudnia 1300.wiec tanio uwazam.zona zadowolona jest ze sprzetu,nartki iwiazania wspolgraja ze soba piknie i ladnie nawet wygladaja.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmoic SL 9.12, jakie wiazania?

A wiazania do dupy, no ale trzeba niestety isc na kompromis. Nienawidze wiazan Atomica, ktore sa malo elastyczna, a w dodatku wlasnie mi sie p[opsuly i jestem nieco poturbowany. Dobrze, ze dopiero pod koniec dnie sie zorientowalem, ze jednak cos jest nie tak, bo tak to bym nie jezdzil i dzien jazdy poszedl by na marne

Pozdro

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...