Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy kupic kask ?


jesku

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich doniesieniach o wypadkach na stoku oraz własnych doświadczeniach - jężdże często i mam nadzieję że coraz lepiej, zastanawiam się czy nie wskazane jest zakupienie kasku ?

Co wy na to ?

Czy to nie przesada ? Nie jestem przecież zawodnikiem ani królem prędkości.

Chociaż ostatnim zapewne też nie jestem.

A jesli już trzeba o tym myśleć to jakiej marki kask należy kupić ?

A może dać sobie spokój i szaleć jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupic kask ?

Wiesz co, wiele osób kupuje sobie kaski dopiero po poważnym wypadku (osobiscie znam 2 takie osoby). Ja też się nad zastanawialem, w koncu jezdze juz od 6 lat i nie mialem zadnego wypadku na nartach. Myslalem ze to jest obciach, gdyz gdy zaczynalem przygode z narciarstwem w kasku to wszyscy na mnie krzywo patrzyli. W tym roku jednak widzialem powazne autorytety narciarstwa w sport XXI, ktore kask zakladaja nie tylko na treningi. Kupilem sobie kask i uwazam ze to nie jest obciach. Poza tym kaski wygladaja dzisiaj tak, ze nie warto sie ich wstydzic. Radze ci kupic kask ktorejs z renomowanych firm ( carrera, uvex, alpina). Naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupic kask ?

Kupuj... niezaleznie jak dobrze jezdzisz.. czy szybko czy wolno.. Pamietaj ze nie zawsze wypadek jest z towjej winy... Bardzo czesto zdarza sie ze jakis wariat wjedzie na ciebie.. i wtedy wiesz.. kask sie przydaje. Mialem teraz taka sytuacje, jechalem sobie malymi skretami i nagle z tylu wladowal sie na mnie "mega" narciarz walacy na kreche... dostalem kijkiem po kasku.. Jak widac sie przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupic kask ?

Kupić i nosić.

Sam zacząłem w tym roku i jak słyszałem te głuche puknięcia w skorupę (a to lód spadający z zamrożonych galęzi, a to kolega na krzesełku kijkami przywalił zamykając "przyłbicę"), to stwierdziłem, że to całkiem niegłupi wynalazek. Jedyna wada - nie da się zlożyć i wsadzić do kieszeni ;-)))

Pozdróv,

HiPhoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo !!!!!!!!!!!

Dziekuję bardzo za wasze wypowiedzi.Zdecydowanie kupię kask.

Jestem wsród Was nowy i zgodnie z uwagą ( nie do mnie ) w innym poście

przepraszam że się nie przedstawiłem i nie przywitałem.

Zatem - Witam Was wszystkich serdecznie i prosze o przyjęcie do Waszego grona .Mam na imie Jurek.Mieszkam pod Kielcami.Mam niestety już trochę lat- pzrekroczyłem czterdziestkę.Ale nadal kocham narty i mam nadzieje że mi nigdy nie minie.

Zacząłem pokazywac się na tym forum bo jest to miejsce gdzie raczej wszyscy się lubią i nie ma tu chamstwa i cwaniactwa jak nie wypominając na innych portalach.I co najważniejsze znalazłem tu dużo fachowych porad i pomocy.

Pozdrawiam Wszystkich

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...