Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zmieniacze nart.


Uplok

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to większość tutaj zmienia narty 2 x w roku ( może i po dwie pary), a niektórzy nawet mają nieistniejace narty w sprzedazy z sezonu 2004.

To może mi ktoś powie gdzie dostać narty z sezonu 2009/2010 abym przez pare nastepnych lat nie musiał sie dołować...

Ciao.. Uplok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniacze nart.

Pewnie ta `wiekszość` to narciarze nie tylko z zamiłowania ale mający jakieś konotacje zawodowe z tym sportem - instruktorzy, testerzy, itp. Jednym słowem, nie dośc że jeżdżą od cholery, to jeszcze trzepią z tego kaskę;)))) Zyć nie umierać... A tak na serio, to podejżewam że po CAŁYM sezonie takie nartki są mocno zużyte. Mnie też denerwuje (szczególnie w tym roku bo kupiłem nowe deski;)) że sezon ledwie się zaczął a tu już kuszą nowymi modelami i astronomicznymi obniżkami:P

pozdraviam

tymą_2099

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniacze nart.

Taki jest świat, ja kupiłem swoje Volkle (P50 RC) 31.01.2002 a teraz po roku jestem już dwa modele do tyłu. W marcu 02 widziałem mój model na rok `02-`03, a na ISPO w Monachium były już nowe P60.

Biznes musi się kręcić.

Narty z sezonu na sezon różnią się nieznacznie, więc to marketing, ALE jak się porówna 3-5 sezonów to jednak różnica jest bardzo duża.

Samochody niektórzy też zmieniają co rok, ale duże fiaty i trabanty też jeżdżą (niestety).

Pozdrawiam

slasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniacze nart.

Podaję wymiary desek z sezonu 2009/10: 500-66-500mm :)))))))))

Swoją drogą zastanawiam się co można jeszcze wymyślić, żeby ulepszyć dzisiejsze, naprawdę świetne deski.

Chyba teraz już zmieniać się będzie tylko szata graficzna, może materiały i dodawane będą różne takie popierdułki jak intelligence itp.

Pozdrawiam

burass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniacze nart.

...może materiały i dodawane będą różne takie popierdułki jak intelligence ...

i o to chodzi, materialy to wazna rzecz ,

Ps.

a wyobrazcie sobie: sezon 2009/2010 podpinasz deski do laptopa ,czujnik w snieg, nowy soft z sieci i programujesz charakterystyke narty hehe

pozdrawiam

Mrozik Fischerownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniacze nart.

juz widze moje nowe HEADy na sezon 2031/32:

- intelligent Pocket PC - do tego specjalne wklady : na slalom , fun ,gigancik .

- nowy TPS - SUper XTT - co by to nartka nie chciala sobie czasem jakis drgan wywolywac na full speedzie

- oczywiscie teleskopowe - na gigancik wydluzyc na slalomik skrocic ( po co kupowac kilka par nart)

- no i oczywiscie ZOLTE .... ;) i najlepiej z napisem SL

pozdro_ Cyber_SL_Yellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...