Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dynastar omecarv 10


adam b

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem a nawet trzymałem i oprzeć się nie mogłem. Mówię oczywiście o nowych nartkach Dynastara Omecarv 10. Model na sezon 2003/04. Następca omeglas 64. Nartka utzrymana w podobnej stylistyce i kolorystyce.

Gościu w sklepie twierdził, że przygotowana specjalnie do nowego rodzaju imprez, które będa zatwierdzone przez FIS tj. slalom na bojkach w terenie o zróżnicowanych warunkach śniegowych.

Nie wiem ile w tym prawdy ale nartka pięknie się prezentowała. Po prostu miodzio. By zupełnie mnie powalić pokazał mi gościu buty langa projektowane przez Pinifarinę. Bucik na nowy sezon, lekko przeźroczysty o kolorze bordowym. Cacko o twardości 140 !!!

Wszystko fajnie do czasu gdy facet nie wyciągnął ceny: narty za 3990 zł buty za 1890 zł. I tym mnie powalił ostatecznie. Chyba trochę poczekam aż stanieją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynastar omecarv 10

No i jak z takim argumentem dyskutować :-) Nie da się - cena z kosmosu. Chyba jednak trzeba czekać do następnej zimy. Dynastar w ogóle jest dość drogi, ale to są rewelacyjne narty. Sam mam Omeglassy i to są nalepsze narty na jakich jeździłem. Słyszałem, że nowe, slalomowe Elany są też rewela, ale jeszcze na nich nie jeździłem (a są sporo tańsze)

pozdrawiam

do zobaczenia na stoku

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynastar omecarv 10

Kurcze w Rybniku w sklepie, który dynastarem handluje tak mi zaśpiewali.

3990 zł narty w zestawie z wiązaniami 3400 zł. Dziwne ceny ale sam to widziałem.

Czy jesteś pewien, że chodzi o omecarv 10 ?

Dobrze wiedzieć, że jest jakaś konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...