Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

P-50 + Nordica


jago

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Popełniłem z lenistwa bład życia oddając narty do serwisu na nizinach. Moim skromnym zdaniem "fachowcy" zerżneli krawędzie w nowych Volklach P-50 SC, tak, że nadają się jeszcze na 2-3 ostrzenia. Trudno mi jednak udowodnić ich winę. Czy ktoś ma informacje o parametrach (grubość / szerokość) krawędzi lub gdzie można się czegoś na ten temat dowiedzieć. Poza tym szukam górnej - najwyższej klamry do butów Nordica Grand Prix (model z 96, żółto-zielone). Żaden z zakopiańskich serwisów ich nie miał. Może któryś z klubów sportowych.

podrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P-50 + Nordica

Spytaj producenta lub glownego dystrybutora tych nartek w Polsce, albo znajdz gdzies taka nartke i po prostu zmierz. Na posezonowych wyprzedazach raczej nie bedziesz mial problemow z namierzeniem tych desek.

a tak poza tym wyrazy wspolczucia. Wiem co czujesz, bo kiedys dokladnie tak samo chociaz w innym serwisie moje krawedzie jeszcze w starych Atomicach w przeciagu 10 minut staly sie cieiutkie jak zyletki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...