Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stoeckle


foto

Rekomendowane odpowiedzi

Co wiecie o tej szwajcarskiej firmie produkuącej narty z najdroższej półki. Nawet nie wiem czy dobrze napisałem nazwę. Nie mogę ich znaleźć w Internecie a wiem że są bo wujek na takich jeźdźi, kupił "okazyjnie" w Livigno w przeliczeniu za 3000zł!! To chyba snobizm. Widzieliście je kiedyś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoeckle

Pisze sie Stockli ( plus dwie kropeczki nad o ) Wujek rzeczywiscie kupil je okazyjnie bo normalnie kosztuja okolo 1000 euro w za leznosci od modelu. Mam przyjemnosc jezdzic na tych nartach od wielu lat i wedlug mnie jest to jedna z najlepszych nart ( szczegolnie modele w klasie Race Carve - Laser oraz w klasie Free Ride- Stormrider) jakie produkuje sie seryjnie. Z firma Stöckli zwiazany jest Dominique Perret legenda freeridingu. Kupno Stöckli to nie snobizm, to madrosc. Firma oczywiscie jest na internecie www.stoeckli.ch bo produkuja rowniez m.in. rowery gorskie. pozdrowienia. samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoeckle

Jeśli kogoś interesuje zakup Stockli w Polsce to można je kupić najtaniej u dystrybutora : Top Zakopane SC w Suchej Beskidzkiej . Kupiłem tam Lasery w lutym 2002 za ok. 1800 przy cenie sklepowej 2400 , oczywiście nowe . Z nart jestem zadowolony - gładka jazda ( sandwich) , genialna jakość grfitowego ślizgu , świetne zarówno na lodzie jak i w miękkim śniegu . Szczerze polecam , to nie snobizm ale rozsądna inwestycja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...