Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolorki szybek w goglach


Gość metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość metaal

Zamierzam kupić gogle jaki kolor szyb wybrać jako uniwersalne ,a może ktoś mi podpowie konkretny model . Dzięki i wszyskim stopy śniegu pod ślizgiem ,jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość metaal

Kolorki szybek w goglach

Granatowe w kropki to przeżytek i najlepiej widać w nich krowy co mielą mordą .Może ktoś używa srebrnych carrara kimerik i mógłby mi cosik na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

Kolorki szybek są ważne. Żółty, pomarańczowy i czerwony rozjaśniają. Są używane Przy mgle, śnieżycy, wieczorem i przy płaskim oświetleniu. Szre są neutralne i tylko przyciemniają, bez filtrowania kolorów. Niebieskie wysoko w górach przy silnym słońcu. Oliwkowe w niższych górach, na stokach wśród drzew. Szybki przeważnie nie mają czystych kolorów, czyli są bardziej uniwersalne. Ale ogólna zasada pozostaje ta sama. Trzeba patrzeć, która barwa przeważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

Witam. A jakie byś proponował jako uniwersalne gdy ciemne okulary już mam może konkretną firmę, model. Myślę o Alpinie quattroflex.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

Na pewno to dobre gogle, a nawet bardzo dobre. Proponuję kolorek żółty, lub pomarańczowy, ale musisz sprawdzić razem z okularami, jaka jest wypadkowa kolorków i czy nie jest za ciemno. Generalnie poeksperymentuj, kiedy najlepiej widzisz. Przy słońcu i delikatnej jeździe, zawsze możesz używać tylko okularów.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

No tak. Gogle i okulary na nosie. Polaryzacja gogli nic nie pogorszy, przy założeniu, że okulary nie mają polaryzacji lub mają w tej samej płaszczyźnie, co gogle. Mogłoby się pogorszyć, gdyby okulary miały polaryzację w innej płaszczyźnie, niż gogle. W skrajnym przypadku nic byś nie widział (przy płaszczyznach obróconych o 90 stopni).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

Czyli wszystkiego trzeba pomacać żeby dobrze kaske wydać. Gdzie to zrobić w moim Lublinie chyba to nie jest możliwe. Czy się wstrzymać do wyjazdu w Alpy francuskie (ch-a ch-a to już niedługo, ale się cieszę. ) Jadę pierwszy raz za granice na narty i boje się że będzie drogo czy lepiej poszukać w naszym kraju może ktosik doradzi. Wszystkim i kangurkowi dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

do metaal:))Francja nie jest tania , mój brat był ale warunki sa wyśmienite , w polskich górkach moza fajnie posmigac i cenki sa rozsądne np .wierchomla(www.wierchomla.com.pl) ale jak masz ochote to wejdz na moje GG 2459355 to mozemy sie zoorganizowac i wyskoczyc gdzies :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

Ta Francyja jest już zaklepana, ale pewno są wolne miejsca, ja jadę w Alpy pierwszy raz, a co do Wierchomli nie mów nikomu że jest the best ja to wiem i ty to wiesz a jak tam się zgarnie kupa luda tooooo. Mom nadzieja że sezon trocha potrwa i się spikniemy będzie kaska to kto wie gdzie, Narazie jestem cienias i nie mam GG poproszę dzieci to mi uruchomią :)))

Posdrufka.

A i jeszcze PeeS.Zastanawiam sie gdzie kupic gogle u nas w Lublinie nrazie nie ma wielkiego wyboru. Bo ciągle myśle cy tu cy tam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki szybek w goglach

Myślę że się spikniemy napisz skąd jesteś. Słowacyja będzie w tym roku droga byłem w lecie w Jasnej. Hopok fajna górka myślałem pojechać w zimie, ale zaprzyjaźnieni Słowacy już przyjeżdżają do Polski po żarcie i mówią że niedługo trza będzie przyjeżdżać po vudke.

posdrufka ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...