Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

sprzęt dla brzdąca


krecik

Rekomendowane odpowiedzi

sprzęt dla brzdąca

to jak z nartkami dla starszych :

długość odpowiednia do wzrostu,z tym że lepiej będzie jak będzie krótko bo wtedy brzdąć szybciej złapie o co chodzi...

buty mniej więcej zbliżone do rozmiaru stopy ,chociaż rodzice chcieliby dokonac zakupu conajmniej na dwa sezony co jest trudne bo maleństwa rosną ...:):)): ale bez sensu jest kupować buciki o dwa czy trzy numery za duże tłumacząc podwójną skarpetą....(czy tata lub mama także w ten sposób by sobie kupowali???)

kask można tak dobrać by spełniał swoje zadanie także w następnym sezonie...tylko też niech rodzice nie wpadną na pomysł zakupu na wyrost (pod spód czapka)...tak się zdarza... to chyba było by tyle...

więc jak widzisz jakiejs szczególnej filozofii w tej kwestii nie ma..

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt dla brzdąca

wysokosc - narty maksymalnie do poziomu oczu

wiazania dziecece (zwroc uwage na skale 0-5)

buty i kask - wygodne, lekkie, dopasowane

Ze wzgledu na koszta lepiej pozyczyc lub kupic uzywane

troche w trosce o malucha

To musi byc przede wszystkim zabawa, b.duzo gier, dreptania, oswajania sie ze sniegiem, szusy od mamy do taty, lepienie balwana, udawanie zwierzatek

uwazaj bo maluchy b.szybko marzna - sesje nie dluzssze niz 0.5-1.5godz

Powodzenia

sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt dla brzdąca

W całej rozciągłości popieram linię tow. Fantoma ! Od siebie dodam że absolutnie nic na siłę , brzdąc nie chce - no to nie . Jeszcze jedno , trzy latka to według mnie trochę wcześnie , ale jeśli maluch będzie miał fun to czemu nie ( mój nie miał ) . Sprzęt musi być zawsze dopasowany , buty nigdy na wyrost !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt dla brzdąca

Dzięki Marcus i Fantom za porady. Tak w podświadomosci to czuje temat jak Wy. Sam jeżdze od 5 roku zycia a moja mała na widok moich Dynastarów dostaje szału i od razu każe sobie zakładać moje Salomony (rozmiar 43) i przypinać się do desek. Udaje wtedy Małysza. Ręce do tyłu i leeeecę....Kupa śmiechu ;)))) Jak będzie na stoku? zobaczymy. Awaryjnie wezmę sanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...