Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

buty


reme

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam butow, w jakiejs rozsadnej cenie i nie moge sie zdecydowac. w ubieglym roku na nartach skrecilam kostke w performie 5.0 salomona, wiec zalezy mi na czyms co dooobrze trzyma kostke... przede wszytskim na waska stope. na dodatek jezdze funcarvingo wiec but teoretycznie [albo i nie ;)] powinien byc niski... Jedno przeczy drugiemu?

prosze o pooomoc w wyborze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

No to masz problem - podpowiem ci ze w kazdym bucie mozesz sobie piszczele pokaleczyc, ale jezeli wybierzesz bucik twardzy i bardziej zawodniczy to ryzyko znacznie maleje, tylko wtedy freeride bedzie ciezszy do opanowania, ale jak udalo ci sie to w performach salomona to dasz rade rowniaz np w Atomicach czy headach

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

nie zapomnij dodać ze stopa w tej performie ci się trochę ruszała, a więc były za duże... czemu sądzisz że but powinien być niski? będzie mniej precyzyjny... i większe ryzyko urazu. moje zdanie znasz :P xwave`y salomonka, w edycji dziewczeńskiej ;P Ale rossignole mają ciekawe do fun, z klamrami od wewnątrz, oraz atomce z wysokimi piętkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

buty

P0LECAM ROSSIGNOLA MODEL-ZALEZY NA JAKIEJ TWARDOSCI CI ZALEŻY-ALE TRZYMAJĄ ŚWIETNIE PRZEJEŻDZIŁEM 5 LAT NA ENERGYS TWARDOSĆ KOŁO 80 CHYBA ZA DUŻE O 2 NUMERY ALE NIGDY NIE PUŚCIŁY A ROBIŁEM NA NICH SALTA DO PRZODU Z PEŁNYM OBROTEM W POWIETRZU NA ROCHACZACH ( OCZYWIŚCIE NIE Z WYBORU-ALE PODOBAŁO MI SIĘ;))}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

P0LECAM ROSSIGNOLA MODEL-ZALEZY NA JAKIEJ TWARDOSCI CI ZALEŻY-ALE TRZYMAJĄ ŚWIETNIE PRZEJEŻDZIŁEM 5 LAT NA ENERGYS TWARDOSĆ KOŁO 80 CHYBA, ZA DUŻE O 2 NUMERY ALE NIGDY NIE PUŚCIŁY A ROBIŁEM NA NICH SALTA DO PRZODU Z PEŁNYM OBROTEM W POWIETRZU NA ROCHACZACH ( OCZYWIŚCIE NIE Z WYBORU-ALE PODOBAŁO MI SIĘ;))}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

P0LECAM ROSSIGNOLA MODEL-ZALEZY NA JAKIEJ TWARDOSCI CI ZALEŻY-ALE TRZYMAJĄ ŚWIETNIE PRZEJEŻDZIŁEM 5 LAT NA ENERGYS TWARDOSĆ KOŁO 80 CHYBA, ZA DUŻE O 2 NUMERY ALE NIGDY NIE PUŚCIŁY A ROBIŁEM NA NICH SALTA DO PRZODU Z PEŁNYM OBROTEM W POWIETRZU NA ROCHACZACH ( OCZYWIŚCIE NIE Z WYBORU-ALE PODOBAŁO MI SIĘ;))}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...