Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Problem!!! Rosiniole Vipery


Ola

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym sezonie kupiłam sobie nartki - Viperki - w testach pisali, że swietne.

No własciwie mieli rację, ale... na większym śniegu i przy niewielkiej wadze latałam bez skrzydeł:(:)

Znajomi cieli mini muldki, a mnie wyzucało w górę i majtało mi nogami:(!!!!

Chce tym razem coś lepszego - cos co mi pomoże w jeżdzie a nie bedzie miekkie jak masło

Możecie cos poradzic????

Prosze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem!!! Rosiniole Vipery

Wiesz, właśnie tak mówili, ale przy pewnych predkosciach poprostu były tak miekkie, że za....

Wydawało mi się , że bedą oki. Ale jak pozyczyłam deski od kumpeli 9S okazało się , że niebo a ziemia

Itym razem chce wybrac cos odpowiedniejszego-(wcześniej bałam się, że te będą za dobre) trudno ocenic samemu swoje umiejetnosci...

Z tego powodu jestem tu , aby zapytac z doswiadczenia innych ...... co mogli by polecić.

zastanawiałam sie nad Atom 9,12 ale sama nie wiem.

Tym razem jestem niezdecydowana:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem!!! Rosiniole Vipery

Olu pogadaj z ludziskami o HEADach próbuje tym tematem zainteresować forum ale nie widzę odzewu może moie odczucia są subiektywne HEADy z systemem intelligens poczytaj na www.narty.pl w testach 02/03 allrund i nie tylko oraz o samym systemie intelligens napewno to działa ja jestem zadowolniony i teraz kupiłem iC 300 będę testował już niedługo.

Posdrufka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem!!! Rosiniole Vipery

witaj

na początku ubiegłego sezonu kupiłem Vipery STX,

jeździłem na nich prawie cały sezon, trudno mi teraz opisac ich charakterystyke ale napewno nie trzymały w skręcie przy dużej prędkości tak jak bym chciał, podobnie na stromym stoku, są to dobre narty ale "mułowate" gdy popróbowałem na nich tyczek stwierdziłem że trzeba się ich pozbyć. Kupiłem rossi 9s, sprzedałem Vipery. Różnica kolosalna, wtedy naprawde poczułem że jeżdze na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem!!! Rosiniole Vipery

Dziękuje:)

Powiem tak..:) dopóki jeździliśmy od tak sobie to były super. :) przyjemne , łatwe, poprostu pomagały w jeździe, ale gdy zaczęliśmy jeździć powiedzmy Ostro i na tyczkach to już nie było to, brakowało im stabilności...:)

Ale to tylko moje osobiste odczucia :)

(no i miałam szanse wypróbować ten sam zjazd na 9s-inna jazda)

w każdym razie bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...