Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Krawędzie


yanos

Rekomendowane odpowiedzi

Krawędzie

Twierdzisz ze na Sadowej lepiej im to idzie niz w Maksie? Zawsze oddawalem do serwisu ktory polecasz, ale w tym roku pomyslalem wlasnie o maksie, gdzie o ile sobie przypominam za mniej kasy robia wiecej. Z drugiej storny czy na Sadowej biorą pod uwage rodzaj i zastosowanie narty przy ostrzeniu czy standardowo ostrza na 90-siatke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawędzie

Wiesz ja zawsze jak tam jestem to sobie tam wchodze na zaplecze i patrze jak serwisant- Paweł robi narty. (W koncu Ryska znam 15lat - ). I w tym roku zmądzeli i kupili nowe reczne pilniki i jakies tam duperele i ostro działaja. Sama renowacja jednej pary nart trwa prawie 40 min a później jeszcze smarowanie. Z tego co wiem bo dzisiaj widziałem sie z serwisantem to byli na szkoleniu i jakiegoś magika i to on nauczył go robic narty.

Pozd Adam

P.S Natomiast w zeszłym roku to lepiej nie mówic co tam sie działo w serwisie Paweł robił jedna pare nart w 5 - 7 min.

Naszczęscie kasy nie żałowali i wysłali chłopaka na szkolenie. A wiesz dlaczego? To ci juz mówie. Poniewaz ludzie sie zaczeli skarzyc ze narta nie jeżdzi tylko myszkuje po stoku i nie da sie jezdzic. Kikla uwag robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...