Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

do expertow


yose

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupic narty no i nie wiem jakie, ponieważ do tej pory jeździłam na tradycyjnych nartach i nie miałam do czynienia z techniką carvingową a chciałabym mieć. Jestem średniozaawansowanym narciarzem, ważę 50 kg a mam 168 cm wzrostu. z tego co wywnioskowałam z różnych artykułów i artykulików to dobre by były narty z grupy ALLROUND. i tu moja wiedza się kończy hi hi. poradźcie proszę jakieś konkretne modele i długości(niekoniecznie z najowszych kolekcji i niekoniecznie z najwyższej klasy cenowej). z góry dziekuje za pomoc.

y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do expertow

SA SLALOMIKI VERSE 7 SORY SALOMONY (TO JUŻ ZBOCZENIE- TO DO SIEBIE NIE ZWAŻAJ) TERAZ NA PROMOCJI POWINIENES KUPIĆ DO 1000ZŁ Z WIAZANIAMI DZIS SŁYSZAŁEM O NICH OPINIE ŻE BARDZO ŁATWE W SKRETACH-PRZYJAZNE! TYLE WIEM O ALLROUNDACH BO NIE INTERESOWAŁEM SIĘ NIMI ALE POPATRZ NA WWW.ENARTY.PL TAM W DZIALE KOLEKCJA 03/04 LUB 02/03 W AKAPICIE NARTY ZOBACZYSZ WSZYSTKIE ALLROUND (WSZYSTKICH MAREK U NAS DOSTĘPNYCH) W ZAKŁADCE O TEJ NAZWIE DŁUGOŚĆ DLA CIEBIE ODPOWIEDNIA TO 160 EWENTUALNIE CIUT PONIŻEJ POWYŻEJ MYŚLE ŻE NIE!

POWODZENIA!

POZDRO1

GRYŹLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...