Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !


Dida

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec ze tak powiem po tygodniu szalenstwa i przegladania nartek zasmiecaniu boarda pytaniami ;) na placu boju zostaly dwie nartki z ktorych wybiore ta jedna. Na placu boju zostaly

1) Atomic SL9 160 cm 03/04 plus wiazania race310

2) Blizzard sigma SXP 163 cm 03/04 wiazania ld 12

Mam zgryz 2 nartki mi sie podobaja i chyba odpowiadaja temu co szukam, z tym ze wacham sie do konca co wziac. Blizz jest tanszy o 300 PLN. Sklaniam sie narazie na SL9-ki ale czy rzeczywiscie warto wydac te dodatkowe 300 PLN na Atomic-ki.

Bobic jako ze jezdziles na obu co o tym myslisz? Za i przeciw powyzszych nartek - do konca tytgodnia bede musial sie zdecydowac na ktoras z nich - pociaga mnie Atomic ale po twojej dobrej opini o blizach zaczalem sie powaznie nad nimi zastanawiac.

Z niefortunnym pomyslem plyty na CXP dalem se luz ;).

Co do moich warunkow to wzrost 176 waga 74-75KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=20962477

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21063047

Do wyboru, do koloru i jak sprzedają bez gwarancji to nie zawracaj sobie głowy. Większość sprzedających to właściciele sklepów ze sprzętem sportowym i wysyłają fakturę zakupu na podstawie której możesz dochodzić swoich praw w przypadku (dpukać) uszkodzenia fabrycznego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !

Hmmmm - Co do Polysport to kontaktowalem sie z nimi - nie za bardzo wiem co to za nartka SL TI - plyta z sezonyu 01/02 narta 02/03 nie wiem czy sie w to pchac - nikt ze znanych mi osob jezdzacych na atomicach nie byl w stanie nic wiecej powiedziec o tej narcie

Co do pozoistalych ofert to nie widze przy sprzedajacych jakichkolwiek dobrych komentarzy - jakos nie mam zaufania do Allegro a tym bardziej dla osob bez kilku "gwiazdek". Swoja droga jak wyglada gwarrancja w kwestii zakupu na Allegro??? Od kogo mam dochodzic ewentualnie roszczen jak np narta sie rozwarstwii.

Przeczesałem Allegro pod katem sl9 ale oferujacy nie wzbudzali mojego zaufania. Nie ukrywam ze wolalbym zeby byla to jakas firemka ktora wystawi mi fakturke i ewentualnie jezeli ktos juz cos od nich kupowal i ma jakies doswiadczenie - nie widze przy powyzszych ofertach poza polysport jakichkolwiek pozytytwow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !

Mnie na SCXP jezdzilo sie zajebiscie.

Testowalem ja w marcu ub r oraz latem w Les 2 Alpes.

Jedzilem na niej slalom i spisywala sie super.

Teraz tez ja mam i jest to zaraz po SL titanium druga narta, na ktorej moge jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !

Hmmm a mi po takiej opini wciskasz SL9???? ;)))))))))))))

No wlasnie dobijam targu na razie SL9 za 1600 co do SXP to cena na razie 1590 ale pewnie spadnie - negocjuje obie deski ;) zobaczymy na ile wyląduje cenowo.

To jak dalej twierdzisz ze jednak SL9? mozliwe ze zjade z cena SXP gdzies pod 1300 - 1400 (moze choc nie jestem pewien) z LD 12 a moze za duchem moim przekornym lepiej brac Blizza???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !

SXP jest naprawde dobra nartka.

Jak cena bedzie nizsza to bierz.

Mysle, ze ponizej 1300 chyba Ci nie zejda, bo najnizsza cena hutowa jest 1250 :)

Pozdro

Bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dcyzja SL9 czy SIGMA SXP- BOBIC ZERKNIJ !

Tak wiec jada sdo mnie SL9 - nie udalo mi sie zbic ceny blizzow tak wiec cena w wypadku Atomica i bliza byla ta sama - mam nadzieje ze bede z Atomicow zadowoloy.

Bo jak nie to BOBIC ....znajde cie .... ;)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBOR DOKONANY - And the winner is ATOMIC SL9

Dzieki wszystkim za rady i podpowiedzi. Jak w tytule zdecydowalem sie na SL9 160 cm sezon 03/04 plus Race310. Własnie zamontowalem wiazania i grzecznie czekaja na testowanie za 2 tygodnie.

mam nadzieje ze dokonalem dobrego wybory - bo jak nie ja tu wroce jeszcz ;). Na koncowce mialem spory dylemat czy Blizzard SXP czy własnie SL9 ale jako ze cena byla ta sama zdecydowalem sie na Atomica.

Za 3 tygodnie po powrocie dam znac czy wybor byl w 100% trafny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano kaprun

Ze swoja ferajna co juz nie chce nigdzie indziej jezdzic - zadomowili sie w Kaprun kurrde i coraz ciezej ich namawiac zebu kopsnac tylki gdzie indziej. Ostatnio bardziej podoba mi sie stubai ale coz w przyszlym roku to trzeba bedzie poszukac czegos nowego i bardziej dla nas dziewiczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...