Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co sądzicie o Fisher RC 4 WORDCUP SC Jr.??


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o Fisher RC 4 WORDCUP SC Jr.??

No szczerze mówiąc to nie jeździłem na nich ale jeździłem Na ich odpowiedniku tylko , że bez Jr na końcu:), noi musze przyznać, że po opowieściach , których usłyszałem o nich miliony byłem roczarowany.Jeden ziomek dawał mi się na nich przejechać cytuję"Uważaj zebyś sie nie zabił".

No wieć bez przesady myślałem że te narty ucikły z psychiatryka więc zacząłem spokojnie, ale im dłużej jechałem tym bardziej sobie pozwalałem.No i jak dla mnie są przereklamowane , przez ich użytkowników :D, i jak dla mnie troche za mało dynamiczne, osobiście wolę moje Snaki:).

Ale Fisherki nie takie złe, ogólna ocena wporzo ale bez rewlki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Fisher RC 4 WORDCUP SC Jr.??

Junior jest specyficzny - RC4 WC SC jr - to narta komórkowa - występuje tylko w takiej wersji - dla sportowo jeżdżącego juniorka super. Mi nie wypada chwalić za mocno (W SUMIE MOJE) ale możesz skontaktować się np. z klubem Śmig w Zakopanem lub MKN w Gliwicach i wielu, wielu innymi aby zapytać.

pozdrawiam

El-Szymonki - a na jakiej tej slalomce jeździłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...