Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HCX HYPER ELANA ---- DOBRA czy NIE ???


JOEBAR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich i mam pytanie. Kupiłem w FOLCU w wawie HCX ponieważ chciałem kupic narte carv za 1000 zł. W porównaniu z innymi firmami cena jest super. Teraz tylko pytanie jak ta narta się sprawuje na sniegu i Tu kieruje moje pytanie do Tych którzy jeżdża na tej narcie. Mam deske z 2004 (czerwona). Moje dane 180 cm 83 kg preferuje ostra jazde ale nie jestem zawodowcem, czasami jakiś slalomik amatorsko dal zabawy. Do zabawy i nie tylko ( jeżdziłem na lodowcu ) moge polecic FISHERY WEB MAX 99cm (jazda tylem, obroty 360 c) super zabawa, wymaga dużego wyczucia równowagi przy skokach i przy zmianie nawieżchni z twardej na miękki śnieg przy wiekszych szybkościach. No i nogi trzeba mieć mocne !

Pozdrawiam i dzięki za opd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX HYPER ELANA ---- DOBRA czy NIE ???

witam

posiadam HCX-y od 2 sezonów, jest to jedna z lepszych nart ze stajni Elana, mały promień skrętu umożliwia nawet jazdę fun co na tych deskach wychodzi bez problemów, trzeba powiedzieć że narty te naprawde mocno trzymaja krawędz i jadą w skręcie jak po szynach co potwierdziło wiele testów w których HCX-y otrzymał bardzo wysokie noty. Narty te można polecić ludziom którzy umieją już dobrze jeździć carwingowo, a chcą umieć jeszcze więcej. Jeżeli jesteś juz dobrym narciarzem i chcesz polepszyć swe umiejętności- to te natry będą dla Ciebie idealne. Pozdrawiam-hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX HYPER ELANA ---- DOBRA czy NIE ???

Ja w moich hcx-ach mam Markery 1200, wiązania wysokiej klasy nigdy mnie niezawiodły i doskonale współpracują z nartą, masz doskonałe czucie i panowanie nad deskami. Poza tym ustawiasz i zapominasz- poprostu nigdy ci niewywiną jakiejś niespodzianki (zresztą o ile sie niemylę to Elan współpracuje z Markerem- i wiązania Markera sa zalecane do produktów Elana ).Z Tyrolią niemaiałem styczności więc niemoge na jej temat nic napisać. Osobiście jestem bardzo zadowolony z Markera, polecam więc a ,napewno sie nie zawiedziesz- satysfakcja gwarantowana:-) pozdrawiam

ps. jak skompletujesz sprzęt i troche na nim pośmigasz, napisz jak Ci sie na nim jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX HYPER ELANA ---- DOBRA czy NIE ???

Od tego roku ELAN produkuje swoje wiazania pod oczywiście swoją nazwą a są to inaczej pomalowane Tyrolie (różne typy) sam więc wyciągnij wnioski jaki kupić. Życze trafnego wyboru.

Pozdrooooofka.

PS. W Pucharze Świata 75% wiązań to TYROLIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX HYPER ELANA ---- DOBRA czy NIE ???

Tak sie składa że widziałem te wiązania Elana- szczerze mówiąc Markery sprawiają solidniejsze wrażenie, poza tym poszukaj sobie opinii na temat Markera 1200, a przekonasz sie że te wiązania są naprawde dobre.

ps. Spór na temat wyższości Tyroli na Markerem to tak jakby spór o wyższości świąt Wielkanocnych nad Bożonarodzeniowymi- oba święta są faje

pps. Ja polecam Markera 1200, jezeli jezdziłeś na Tyrolii o którą pyta Joebar, to napisz coś o niej- wprzeciwnym razie dyskusja z Tobą i twój post jest nienamiejscu- bo niewnosi zadnych faktów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX HYPER ELANA ---- DOBRA czy NIE ???

Jeszcze solidniejsze wrażenie zrobi na Tobie B-52, ale co z tego?

Czytaj uważnie to być może zrozumiesz ,że nie napisałem o Markerach złego

słowa. Jeżeli wyciąganie wniosków jest nie na miejscu (też oddzielnie) to co jest? I jeszce jedno, pisze się " fajne" a nie "faje" (Święta)

Pozdrooooofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...