Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RC4 WorldCup SC


dopeStar

Rekomendowane odpowiedzi

nosze sie z zamiarem zakupu takowych nartek, i chciałbym poznac opinie o tych heblach :] najlepiej osobe ktore jeździły .. :) lub miały porownanie z innymi ...

2 pytanie ;)

d otego proponują wiązania Fischer FR17 FreeFlex ... ale w ofercie sklepowej widziałem w/w wiazania, oraz jakies z dodatkowym X ... cena ich rozniła sie o 300,- wie ktos moze dlaczego ??

p.s jezdze wystarczająco dopsze an tkaie anrtki jestem duzy i ciezki .. zalezy mi na slalomce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 WorldCup SC

moze dlatego, ze waze 105 kg :D

kiedy ustawie wiazania na 11 to przy tyczkach mają dziwną tendencja do wypinania np. pryz starcie, a raczej nie powinno sie kręcic wiązan na max, dlatego ra3ej freeflex 17

głownie dlatego, ze jestem bardzo ciezki :)

tyrolia robi jeszcze do 14 ale to fisher ma "pod kolor" wiazanie ... niestety w tym wypadku nawet kolor sie liczy :) ten sprzet powinien tesh wygladac dospze.... moze gdybym dostał go za 1/2 ceny to mogłby być nawet rozowy w prosiaczki, ale ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 WorldCup SC

Wiązanie to nie waga, możesz ważyć 80 ale jak masz taki power w nogach jak Rainer Schoenfelder to nawet ustawienie na 17 nie pomoże.

Wyczynowa Tyrolka produkowana jest do 20 (mozna to kupić nawet w Polsce) i zawodnicy krecą ją do oporu. Widziałes kiedyś żeby podczas slalomu Pucharu Swiata , wypieła komuś narta przy upadku ?(slalomowa_

Pozdrooooofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 WorldCup SC

no raczej nie mam takiego powera :D

ale jesli chodzi o scisłosc to jeszcze wieksze znaczenie ma płynnosc jazdy .... jesli sie nie szarpie to mozna na 7 jexdzic i sie nie wypnie a jak sie szarpie, albo są zeby na lodzie .. to jush gorzej

wiec nie po3ebuje do 20 ...

zawodnicy kręcą na maxa ... no spotkałem sie z opinią z enie powinno sie wybierac tych najbardziej skrajnych ustawien ... bo wiązanie moze być zawodne w tym momencie ...

no własnie im chodiz o to ze ono ma sie wypiąc, ale nie podczas lekkiego dotkniecia tyczki czy wybicia na starcie .. :)

jesli ta tyrolla jest taka dobra, to zastanowie sie nad nia .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fischer RC4 WorldCup SC

Witam

Free flex z "X" różni sie tym od "zwykłago" Free flexa że x ma skale do 18(zwykły do 17) i zamiast ABS-u ma płaska podkładkę plastikową...Osobiście polecam zwykłe free flexy, nie ma różnicy tak dużej a po co przepłacać:)Jakbys chciał takowy zestaw zakupić daj znać-dobrą cenę Ci załatwię...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 WorldCup SC

Zgadzam sie z przedmówcą.

Co do wiązań to jest tak, ze też ważąc pod sto, startowałem pół sezonu na LD12 i było super..... do momentu, gdy w półfinale wypieła i było piękne BUM!!

Jeśli jeżdzisz tak jak mówisz i jeśli czasami startujesz, to przy tej wadze 17!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...