Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Potrzebuje porady !!


nataniel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

Sluchajcie stoje przed dylemetem zakupu nart. Zapoznawszy sie z tegorocznymi ofertami producentow i uwzgledniwszy moje umiejetnosci i preferowany styl jazdy wybralem Rossignol OPEN 500 i Blizzard AXP. I nie wiem, na ktore sie zdecydowac. Dotychczas nie probowalem ani jednych ani drugich wiec prosze piszcie swoje opinie na temat tych nart, badz samych producentow. Moze jest wsrod Was ktos, kto mial okazje wyprobowac ten sprzet.

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady !!

Jesli spojrzysz na czolowke pucharu Swiata badz Europy to tam nikt nie jezdzi na Blizzardach. Rossignol mial duze problemy z zaprojektowaniem dobrych nart zaraz po tym jak weszly carving-i, ale w tym momencie masa zawodnikow najwyzszej klasy jezdzi na nartach tej firmy. Ja na Twoim miejscu nie zastanawialbym sie tylko wzial narty rossignol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady !!

Dylak, widze po ocenie twoich umiejetnosci, ze chyba rowniez jezdzisz w Pucharze Swiata (bo 10 nawet sobie instruktorzy nie wstawiają na naszym forum).

Ale to tak nawiasem mówiąc.

Co do nart, to nie rób ludziom wody z mózgu, nawijając o zawodnikach z PŚ.

Co to ma do rzeczy, czy ktoś jeździ na Rossi, czy Blizzardzie w PŚ ??

Gówno prawda - jeżdżą na Blizzardzie. Do obecnego sezonu jeździła min. w teamie Blizzarda Michaela Dorfmeister - o ile Ci coś to nazwisko w ogóle mówi.

A narty o których mówimy, to jestr typowy allround a nie race.

Wracając do tematu nart, to chyba brałbym Blizzarda.

Przejeździłem trochę nart tej firmy - miałem okazję w zeszłym sezonie testować całą kolekcję tejże firmy.

No i atrybut jest taki, że masz 24 miesiące gwarancji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...