Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NIE MA ŚNIEGU ,


xnoowee

Rekomendowane odpowiedzi

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

Tak nie moze być noooooooo...

Żeby człowiek szlochał do poduszki, bo no snow...

Tak nie może być, to się na pewno zmieni ! Nadzieję trzeba mieć. W tym roku raz tylko się człowiek wyjeździł w Spindlerowym Mlynie i to wszystko...

Tam warunki po prostu bez zastrezżeń ...

Ale kiedy coś w tej naszej Polszcze zrobią ...

Pozdroovka wszystkim

>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

Podmiot lYryczny wierszA wyraża tENsknote za czymsś nieosiONgalnEM, choć jednocześnJe daje czytelnYkowi do zrozumienia, IŻ nie wolno załamywać rONk ("nadzieję trzeba mieć"). Taka koncepcYJA `ja` lYrycznego świadczy o zagubieniu poety - nie wie czy kierowac sie patriotEcznEmi przesłanakamY i pozostać w PolskIE czy udac sie na emigrację, tak dosłowna ("tam warunki po prostu beż zastrzeżeń") jak i metafYzycznOŁ. Rozdarcie podkreślone jest dodatkowo raz optymistycznym raz pesymistycznym ukształtowaniem jENzyka.

tymą_dr.prof.hab

pozdraviam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

ja tam sie wyjezdzam co tydzien kazdy piatek sobote niedziele na Soszowie albo na Stozku w Wisle - najbardziej fenomenalna była ubiegłą sobota - warunki doskonałę i kompletnie puste trasy - zero ludzi - garstka zapalencow - ani razu niekt nie stanał w trajektorii mojego skretu ( czyt . lyganio :-))

pozdrawia

yaaroo z Wiseł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

heh ja mam sesje wtredy kiedy sa ferie i w ogole własnie zdobywam zaliczenia i wiem ze keidy skoncze z zaliczeiami i sesja spadnie snieg :-) heh mozecie mi tylko zazdroscic:-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

to sie nazywa dar przyciagania sniegu,rzeczywiscie pozostaje tylko pozazdroscic:)) ja mam juz jeden egzamin za soba i wybieram sie w 1 tygodniu lutego do Karpacza-postaraj sie wiec prosze o s nieg dla mnie:) Dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

jasne nei ma sprawy - vbede sie starał - ciekawe co z tego wyjdzie - jednak jestem przekonany ze leszy byłby efekt gdybys postanowiła zajrzec do wisły :-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

ferie prawie cała polska ma w jednym trerminie wiec watie aby była sznsa sobie pojezdzic w polsce - to nie bedzie jazda tylko walka o przetrwanie - jak nie ty kogos trafisz to raczej na pewno ktos przywali w Ciebie

duzo szczescia zycze:-)

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

widze,ze dzialasz lokalnie-tam,gdzie przebywasz:)masz fajnie,bo przynajmneij przyciagasz snieg,a ja deszcz w krajach poludniowych-znajomi sie ze mni smieja,ze gdziekolwiek bym latem nie byla( Hiszpania,Wlochy itd)to zawsze musi troche popadac deszcz:)a tak calkiem serio-to jak jjest na Stozku?nigdy nie jezdzilam tam,jak juz bylam to latem szlam szlakiem z Czantorii do Wisly Glebce i wygladalo zachecajaco.Jedziles moze na Kopie w Karpaczu-bede tam 1 raz i chcialbymm wiedziec jak tam jest? dzieki za informacje i sorki za ten nawal pytan:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

hm na stozku jest fajnie - powiem wiecej bardoz fajnei - nio i szansa na to aby było niewielu ludzi ( w stosunku do wyciagów przy drodze ) jednak to podejscie zniecheca ludzi :-)

poza stozkeim jets tez jeszce soszów - tam tez jest bardzo fajnie :-)

trasza szeroka i wywałkowana ratrakeim jak sie patrzy :-)

zapraszma serdecznie - głównie z powodu mojego lokalnego dziłanie :-)

w mysl zasady - mysl globalnie działaj lokalnie:-)

adresiki ww zapodam privem

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ŚNIEGU ... płacz i zgrzytanie zębów

ok,dzieki,to wyslij mi te adresy www na moj mail vada@poczta.fm, jakbys mogl:)) lepiej dzialac lokalnie niz globalnie,bo czasem gdy dziala sie na mniejszym obszarze to moga byc wieksze efekty-tego mnie zycie nauczylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...