Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty..Jakie?[Elan SLX co wy na to?]


yon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Mam namiar kupić nowe narty…. Mój wzrost to 187 - 188cm waga ok.66-70 ! Preferuje oczywiście dynamiczne cięte skręty ;) Na carv. Jeżdżę już 3 sezon… Myślę o Elan SLX (podobno super narta i umiarkowana cena) a może jakieś inne deski ? Proszę o pomoc w wyborze nart i ich długości!! Z Góry wielkie dzięki !!

Pozdrawiam

yon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty..Jakie?[Elan SLX co wy na to?]

powiem tak wzrost niezły masz:D ale przypakuj bo bardzo chudy jesteś ja mam 185 i waże 80:P nie to żebym sie chwalił

ale masy nabierz a co do nartek

elanki super fajne mi sie podobają "kultura" pracy jest naprawde fajna no i ta cena po prostu rewelka jeżeli chcesz pojeździć hmm bo widze 3 sezon to ta narta to wyzwanie dla Ciebie ale przy okazji sie podszkolisz szybko polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty..Jakie?[Elan SLX co wy na to?]

Yon, SLX yto rewelacyjna narta, moim zdaniem najlepsza slalomówka, ale!!!! skoro jeździsz 3 sezon to może być za trudna zwłaśzcza, ze nic nie ważysz. Polecam Elan SL długość 160-165. Jeśli Upierasz się przy SLX to 160 cm, ale na tak małą masę to mimo, że jestem absolutnym fanem nart race`owych Elana (tylko race`owych bo w innych kategoriach to jest róznie!!) wybrałbym SL9 Atomica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty..Jakie?[Elan SLX co wy na to?]

Witam

W FOLC SPORCIE w warszawie na grójeckiej mają jeszcze jedną pare SLX z sezonu 03/04 bo byłem kilka dni temu i jeszcze stoi długość raczej 162 cm ale nie dam sobie głowy uciąć. Cena super bo 900 zł !!!!!!!

Namiar:

Sklep firmowy

Warszawa ul. Grójecka 46/48 tel (22) 659 92 09

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...