Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

P O M O C Y ! ! ! ! :)))))


ezetka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat, waze 54 kg,wzrost 160 cm...

Zamierzam kupic narty...

Jezdzilam na fisherach (niestety nie jestem w satanie rozszyfrowac jakich, wiem ze maja okolo 7 lat, i mowiono mi ze to taki protootyp carvingow)

Ostatnio wypozyczylam carvingi 150cm rowniezfisher, bodajze rc4, ale nie wiem ktore, jako kobieta nie przywiazuje do tego wagi :( Poprostu nie pamietam.... jedyne co moge stwierdzic to ze byly biale z zoltymi i czarnymi elementami (jaki wstyd)... Jezdzilo mi sie na nich o niebo lepiej niz na tych starych... Przynajmniej bez problemu skrecalam :)

Jezdze nie za szybko nie za wolno... powiedzmy umiarkowanie... Nie najlepiej nie najgorzej. Trasa niebieska (no problem)czerwona (z lekkim strachem i niewiara w siebie) ale pokonuje... Czarnej sie nie podejme nigdy z zalozenia...

Prosze pomozcie mi wybrac odpowiednia narte, przy ktorej moglabym jezdzic spokojnie... bez obaw, i ktore by mnie sluchaly i skrecaly tak jak chce... tak jak te ktore probowalam ostatnio...

Prosze o pomoc... jaki model moglby byc odpowiedni dla mnie...

Gustuje w fisherach ale wyslucham chetnie innych propozycji

W razie kontaktu piszcie tu lub na toffifee@interia.pl

lub 1991181 moje gadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P O M O C Y ! ! ! ! :)))))

Jest masa nart dla Ciebie. Roznie kosztuja i w tym problem..niedawno cos pisalem na ten temat..i nie tylka ja.. Poszukaj porad na forum i dziale sprzet. Napewno cos sie rozjasni. Dlugosc 150 cm jest OK ( jesli chodzi o narty allround czy slalom carver). Te fiszery na ktorych jezdzilas; mozliwe ze byly to rc4 sc lub rc nie sa tanie.. ale to juz sama sobie poogladasz w "sprzecie". Pozdrawiam.tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P O M O C Y ! ! ! ! :)))))

a poza tym jak napiszesz na forum to pare innych osób z tego skorzysta!!

Wg, mnie RC4 czy to race czy WC to za dobre narty na twoje umiejętności.

Jesli FISCHER (dobry wybór) to spróbój RX 6, poradzisz sobie na nich lepiej, i nie wydasz kupy szmalu na dość wymagający sprzęt. A jak kiedyś podszlifujesz technike to RC4 jak najbardziej:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...