Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prosze o Pomoc


bb

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdze na nartach od 6 lat i zaliczam sie do sredniozaawansowanych.Mam 176 cm i waze 88kg.Prosze o porade kupna nart.Zastanawiam sie nad

Fischer RC4 race SC,Atomic sl9 badz Atomic supercross SX9.Zaznaczam ze lubie duzo skrecac i czesto jezdze w Polsce,stad tez moj klopot czy takie narty jak Fischer rc4 race sc czy Atomic sl9 sprawdza sie na naszych nie przygotowanych stokach.Prosze takze o podanie dlugosci nart i o informacje jak w/w narty zachowuja sie w naszych polskich warunkach,czy na przyklad mozna na nich jezdzic w ciezkim sniegu,puchu,lub na normalnym stoku przykladowo po swiezym opadzie ale ubitym ratrakiem.Z gory dziekuje za rzetelna informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Pomoc

Cóż mam powiedzieć ?? JA bym brał Fischera, ale jak ktoś wspomniał na forum jestem osobą nieobiektywną ;)

A tak na poważnie to Fischer jak najbardziej, ale nie RACE SC ale RX8.

Ta narta jest dla Ciebie - na trasy ubite i na świeżospadły śnieg. Na mróz i na wiosenną bryję.

Tak więć wyboru już dokonałeś ;)

Pozdrawiam

Bobic by Fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...