Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzęt dla całej rodzinki


KP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolega prosił, żeby doradzić mu co kupić dla całej rodzinki (narty). Nie bardzo czuję się na siłach, więc proszę o radę:

ON:

180cm/94kg - jazda rekreacyjna - tylko, cena do 1000PLN nowe

ONA:

164/65kg - - jazda rekreacyjna - tylko, cena do 600 PLN nowe

Mały 6 lat. Czym się kierować przy wyborze dla niego nart.

Proszę o kilka możliwości dla każdego z nich.

Z góry dzięki.

Pozdro - JUZ PADAPADAPADA -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt dla całej rodzinki

Makro ))). Hihi, a tak poważnie to co z butami?. Same narty kupią sobie za 2000 zł. a po buty polecą do wypożyczalni?. Może nowe buty na początek jeśli mają zamiar jeździć kilka lat, a narty z giełdy, używane? Jak im się spodoba to sami będą wiedzieć co chcą mieć pod butem. Jeśli koniecznie chcą kupowć to może z katalogu model 1-2 oczka lepszy od najtańszych. Powinni się zmieścić w kasie i na początek wystarczy, nie poczują różnicy. Potem wymiana chyba nieunikniona.To moja prywatna opinia. Sam po pierwszym sezonie (wypożyczalnia), kupiłem nowe buty i stare Atomic Beta Carv 9,18. Po 3 latach jazdy rekreacyjnej poczułem potrzebę zmiany ale już sam wiem czego mi trzeba )))). (chyba wiem - zobaczymy po pierwszych szusach tej zimy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt dla całej rodzinki

NIe pytam o buty, bo moim zdaniem w ich przypadku powinny spełniać jedno kryterium - wygoda. Pójdą do sklepu poprzymierzają i coś wybiorą. Pytałem o narty, bo chodzi mi o jakieś konkretne modele. Coś sam mógłbym im doradzić, ale wolę jak wypowiadają się ludzie, którzy zjedli na tym zęby.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...