Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lange 120 prosze o opinie.


juszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dla czego?

Wszystkie buty Langa z tej serii mają bardzo prostą budowę i to mi się podoba. No może poza tymi dokręcanymi spodam... Ale polemizowałbym, czy byt o flexie = 120 nadaje się do całodziennej jazdy. No chyba, że do jazdy tam gdzie są długie kolejki do wyciagów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego?

Wszystkie buty z katalogow firmowych nadaja sie do calodzinnej jazdy. Modele serwisowe przeznaczone dla zawodnikow nie sa dostepne w normalenj sklepowej sprzedazy ani nie wystepuja w katalogach.

Model Lange 120 i rowniez 130 nadaja sie do jazdy calodzinnej ale oczywiscie nie kazdemu musza pasowac to juz jest sprawa indywidualna, kazdy ma inne wymagania i ksztalt stopy oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lange 120 prosze o opinie.

Witam, powiem tak dwa sezony przejeżdziłem w 100, były bardzo wygodne jak na ta klase buta. Po dwóch sezonach stwirdziłem ze ta twardosc juz jest do zniesienia, wiec na całodzienna jazde kupiłem 120 i musze przyznac ze az tak wielkiej roznicy nie ma. Owszem twardszy jest ale zebym cierpiał to inna kwestia. Sprawa wyglada dla kazdego z nas inaczej , wszystko zalezy w jakich butach jezdziłes wczesniej jaka masz tegość stopy i jak twoje nogi znosza zmiane buta, z jednej firmy na druga. Pamietaj ze Langi to nie to samo co salomon czy rossignol (nic tym butom nie ujmuje), ale to kwestia przyzwyczajenia.

Aha i pamietaj o jednym jak to sa twoje pierwsze tak twarde buty to polecam najpierw w domu w nich troche spędzic a poźniej smigac po łączkach. Ogolnie but niezły, cena niezła , i wykonanie też.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Lange 120 prosze o opinie.

witam Jeżdziłem na nich kilka razy gdyż mój ojciec je ma i czasem sie wymieniamy ale bardziej polecam to co ja mam salomon spaceframe course flex 120. Dla mnie sa dużo lepsze, lepiej trzymają piszczel i zero obtarć czy sianików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...