Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

salomon mach 2 i scott crystal?


aboco

Rekomendowane odpowiedzi

salomon mach 2 i scott crystal?

salomon jest ladniejszy a scott lzejszy :) nawiasem mowiac jestes pewien ze leza tak samo dobrze? ja chcialem salomona ale kupilem scotta bo lezal na mojej czaszcze jak odlew nawet bez zapinania, a salomon latal mi jak moherowy beret (przepraszam za sprosne porownanie ;) )albo numer mniej cisnal jak pecherz po 3 piwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salomon mach 2 i scott crystal?

sama już nie wiem...Leży nie leży, że scott lżejszy niewielka różnica, ale to z tym dopasowaniem już tak...dzięki za radę jeszcze się będę domierzać, tak na spokojnie, bez "opuchniętej "weekendowo głowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...