Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Imadła


Jurgen

Rekomendowane odpowiedzi

Imadła

bez imadeł to nie ma co myśleć o bawieniu się w serwisowanie nart-

mam podobne do tych co na zdjęciu - może to nie jakiś superprofesjonalny sprzęt ale do własnych potrzeb w zupełności wystarcza . Tak , że odżałuj te 200 zetów i kupuj. A patent "zrób to sam ze sklejki" bardzo ciekawy. Nie kapuję o co chodzi , ale może rzeczywiście będzie taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imadła

Hmmm ten patent z podanego linku jest raczej taki sobie .

Podpórki są jak u wszystkich, ale te gumki to ...lepiej zastosować patent holmenkola - tą stronę powinniście znaleźć bez problemu.

Te właśnie podpórki proponowałem wyciąć ze sklejki. Podstawę zrobić z prostopadle przykręconego kawałka i mocować ściskiem stolarskim do blatu.

A co do imadła mojego... hmmm. No to jest problem, bo by wyszła z tego reklama sklepów i nie tylko ;)

Szukajcie a znajdziecie... może ;)

Adresu strony nie podam - bo nie wypada.

Naprawdę sporo osób na tym forum go zna :)))))))))))))

Jacek zapewne też - jak zechce to poda - jak nie to niestety musicie poszukać sami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imadła

No, a tak poza tym, to Sport & Freizeit jest rowniez dystrybutorem takich imadel.

Wiecej info sluze na priv - wraz z fotkami.

Pozdrawiam

Bobic by Fischer

P.S.

Nie jest to reklama, tylko informacja, bo Klient nie wie, kto jest dystrybutorem takich porzadnych imadel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...