Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Plastikowe "noski" do Fischer RC4 WC SC


anbiel

Rekomendowane odpowiedzi

Plastikowe "noski" do Fischer RC4 WC SC

Wybacz, ale nie wplynelo oficjalne zapytanie do firmy na temat noskow.

A na forum, nie musze chyba pisac i odpowiadac na kazde pytanie.

Kolejna sprawa, ze jest cos tkaiego jak gwarancja, wiec muzin nie wiem o co loto, bo jak kupiles narty - idziesz do sprzedawcy i reklamujesz.

A jak sobie kupiles jakis szrot, to juz nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe "noski" do Fischer RC4 WC SC

Pewnie Bobic że nie musisz odpisywać na wszystkie posty ale dość często się udzielasz więc myślałem że również i w tej kwestii odpowiesz...a że była cisza stąd prowokujący post!! :)

Gwarancja -gwarancją (nie mieliście oficjalnych zapytań w tej sprawie czyli w firmie problemu nie ma) więc równie dobrze firma może stwierdzić że zostały uszkodzone podczas użytkowania z winy użytkownika gdyż jezdził np na tyczkach a narty to sport extremalny itd ble ble

Faktem jest że kilka znajomych osób jezdzących na Fischerach porozwalało noski bardzo szybko a wcześniej takiego problemu nie było stąd też pytanie macie jakieś na wymianę nawet odpłatnie?????

pzdr muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe "noski" do Fischer RC4 WC SC

Mozemy miec, bo nie mamy na stanie.

Nieodplatnie oczywiscie.

Ale ....

..... zrob liste ile noskow, jakie modele z ktoryvh lat i Ci zamowie - czas oczekiwania ok. tydzien.

No i po sprawie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...