Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty atomic beta race 10,22


pajak

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o moja dziewczyna ktora ma 22 lata. w tamtym roku zaczalem ja uczyc na nartach. umie ezdzic plugiem i normalnie skrecac, tej zimy chce ja jescze caly czas szkolic. a pytanie dotyczy sprzetu. czy te narty ktore podalem w temacie nadaja sie do nauki jazdy. maja 140 cm wysokosci, moja dziewczyna ma 164cm, wiem ze dlugosc jest odpowiednia, ale czy narta jest odpowiednia do nauki?? mam te narty w domu, ona na nich zaczela sie uczyc-czy jest sens kupic inne czy probowac dalej na nich jezdzic?

drugie pytajnie to takie ze maja troche tepe krawedzie, czy do nauki jazdy lepeiej je naostryzc czy powinno yc troche tepe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty atomic beta race 10,22

intuicyjnie powiem, że skoro to gigantowa narta juniorska to nadaje sie dla juniorki trenującej giganta, a nie do nauki dla twojej dziewczyny. Narty juniorskie mają inną konstrukcję. Poszukaj raczej czegoś w grupach nie juniorskich, jakiś łatwych allroundow i biorąc pod uwagę wysokość twojej dziewczyny (nie będę z grzeczności pytal ile waży, ale to też ważne) polecalbym narty dluższe niż 140cm, raczej 150 cm.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty atomic beta race 10,22

Narty jak na race są za krótkie do jej wzrostu. Jeżeli chodzi o kobietę to w krajowych warunkach lepiej żeby się uczyła na slalomkach lub carverach o mniejszym skręcie i miękości czyli flexie i długość ok 150, a pózniej jeżeli lubi szybką jazdę 160 race.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...