Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki w Zwardoniu?


Skols

Rekomendowane odpowiedzi

Gość axelcarver

Warunki w Zwardoniu?

he heh ehhe pewnie maja stado deptokow - to tacy nariarze na prostych długich nartach co schodza bokiem po trasie w celu ubicia sniegu :-)

ale tak czy siak nie ma co ubijac:-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Warunki w Zwardoniu?

ja tez - ale na szczescie w mojej wiosce juz znalezli w encyklopedii co to ratrac i szybko sie w tej kwestii wyeukowali - na Sozku jest najlepsza i najnowsza maszyna w beskidach :L-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Warunki w Zwardoniu?

ja mysle jak by zrobic amerykana - jak lina jest upieta nad byla a ratrak na dole - zjazd byłby piekny ale pozostaje jeszce kilka pytan

1 hamowanie przed ratrakiem - juz mam kilkka poprzecznych por3eczówek

2 zabezpieczenie - druga lina - przecie nei przyniose ze soba 400 metrow stalowej liny a statyka tez nie mam tak długiego

3 jakie sprzet zjazdowy - obawiam sie ze rolka mogła by nie dozyc konca zjazdu i kazde inne urzacdzenie

- duza predkosc stalowa lin a- a nei chciałbym spasc bo pod sciana to bbedzie ze 20-30 metrow nad ziema- zalenie od naprezenia liny

nio i nie wiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki w Zwardoniu?

Nie chodzi mi o Skalankę i Rachowiec, bo tam dawno nie jeździłem, ale o Jawornik na Mycie - tam mają ratrak i go używają. Co prawda stoczek dość krótki i łagodny, ale sobie parę razy fajnie tam pojeździłem. I nie tylko od święta ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...