Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RC4 Race RC


uve

Rekomendowane odpowiedzi

Fischer RC4 Race RC

Zapomnialem jeszcze o jednym, jaka jest roznica miedzy:

rc4 race rc

rc4 race sc

?

Lubie jezdzic szybko dlugie skrety, ale chcialbym sie nauczyc tzw smigu (http://szus.info/technika.html - pierwszy rystunek po prawej) wiec musialbym miec narty ktore umozliwilyby jazde szybko dlugimi lukami jak i smigiem, ktore narty beda dla mnie odpowiednie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 Race RC

Ja przejezdziłem ta deske, zasadnicza róznica pomiedzy sc a rc to taka ze mamy slalom competition, i race competition, czyli slalom i gigant. Sc to deska która kupujesz od -10 cm w dół , a race najlepiej +10cm w góre. Na sc pojezdzisz krótkie wiraże i bardziej agresywne, a rc to deska która ma radius od 15m w góre wiec juz gigant.

Jak chcesz uzyskac najlepszy efekt to kup dwie pary bedziesz miał porównanie do czego słuzy jedna i druga. Natomiast jak kupisz tylko np: rc o dł. 175 to ma ona 16-17m radius wiec i długie i "krótsze" skręty wykonasz jak umiesz.

Takl ogólnie jak sie uczysz to po co ci narta top, moze lepiej poszukaj czegos bardziej uniwersalnego i wybaczającego błedy, czegos co pozwoli ci pojezdzic dowolnie.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 Race RC

Czy w takim razie nie lepiej kupic Narty Fischer RX8 FTI RAILFLEX2 czy moze RX9 ? W sumie to nie wiem czym one sie roznia.

Zalezy mi zeby narta spisywala sie dobrze takze na zle przygotowanych stokach czyli puch muldy. W sumie to juz sam nie wiem co wybrac :(

Po selekcji zostaly:

Narty Fischer RC4 Race RC FX12RAILFLEX2

Narty Fischer RC4 Race SC FX12RAILFLEX2

Narty Fischer RX9 FTI RAILFLEX2

Narty Fischer RX8 FTI RAILFLEX2

Pomoze ktos :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...