Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty do slope`a


wicc

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, gdzie można się czegoś dowiedzieć o takich nartkach. Wkręcił mi się slope i chcę kupić jakieś dobre twintipy. Tylko jakie? Mam 177 cm wzrostu i ważę 76 kg. Więc jaka powinna być długośc, twardośc, promień, szerokość narty (i inne parametry o których nie wiem), bo widzę że są różne. Pewnie zależy to od tego co się zjeździ i jak. Mnie kręcą skoki i rail'e. Do kapeluszy się nie zaliczam w slalomie i funie. Raczej szukam odpowiednika z grupy slalomowych nart Fischer WC SC. Co byście polecili (może jakieś linki).

Pozdrawiam

Wicc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Narty do slope`a

nie znajdziesz narty, której szukasz - potrzebujesz dwóch

jeśli chodzi o slalom i fun to całkiem fajnie wybierasz

co do slope stylu i wszelkiej maści frestyle nadają się do tego tylko i wyłącznie narty oznaczone jako freestyle - przedeszywstkim miękie i z podniesionymi piętkami, jeśli kręcą cię rail'e to chcę zobaczyć Wordcupy z okrągłymi krawędziami na których startujesz w slalomie, po prostu potrzebujesz drugiej pary, której nie będzie szkoda zniszczyć

http://www.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=2fd27b1ae460e32fa89c71521eebd79b&co=kolekcje_narty&id_grupy=1418&id_modelu=1813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...