Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki sprzęt dla ciężkiego chłopa ??


regan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, nie wiem jaki sprzęt(narty) sobie dobrac żeby dobrze sie sprawował, waże okolo 105kg i mam 170cm wzrostu i nie piszcie mi prosze "schudnij 20kg...", chcial bym kupic sprzęt używany, mam do wydania około 800-1000zl(max), jeśli chodzi o moje umiejętności to nazwałbym to średniozaawansowany, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt dla ciężkiego chłopa ??

Witam

po co chuidnąć??

Sa narty dla każdego jak ktopś ci tak powie o tych 20 kg t odaj mu w łeb a napewno siejuz nie podniesie hehe. A teraz powarznie polecma tak Fischer RX8 atomic sl 9 rosignol oversize 8s zależy czy chcesz slalomke czy gigantke czy do długiego skrętu czy krótkiego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt dla ciężkiego chłopa ??

Dużo ludzi dobiera narty wg wzrostu lub pod to jak jeździ , natomiast kolega słusznie pyta się o wagę bo jest przy tych założeniach tak samo ważna jak wzrost i umiejętności. Myślę że zgodnie z tym co zaproponowano powyżej patrz na narty każdego producenta bliżej górnych półek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt dla ciężkiego chłopa ??

Wszystko prawda, Na jesieni kupiłem wypasione Elany SLX 160cm. Wtedy wazylem 84kg. Niestety przytylo mi sie 6kg i narta juz nie chodzi tak jak powinna, Przynajmniej nie tak jak bym chciał.

Man tez 9s WC 165cm i ta narta chodzi rewelacyjnie. Prawde powiedziawszy to calkiem inna narta ale te 5cm robi swoje, szczegolnie na twardym i oblodzonym stoku.

Jezdrze dosc dynamicznie dlatego ten ELan mi juz nie pasuje.

Mysle ze dla osoby poczatkujacej z waga okolo 100kg taki Elan bylby w sam raz.

"regan" jesli bylbys zdecydowany wylozyc 1300zl na moje Elany SLX to podesle Ci zdjecia nartki. Narta byla raptem 3 dni na sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt dla ciężkiego chłopa ??

ja waze rowniez ponad 100kilo, jezdze dynamicznie i SX9 atomica dl170 sprzed dwóch lat jest dla mnie wystarczająca tzn dobrze trzyma. uzywana po jednym sezonie dostaniesz w cenie ok 1000 - widzialem na gieldzie w wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...