Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie


chosek

Rekomendowane odpowiedzi

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Cytat: "Nie polecam wogóle salomona jak i nart i butów"

Czy Kolega może rozwinąć tę myśl. Jak na 18 lat wypowiadasz dość autorytatywne opinie ;) Co do butów Salomona to wielu się z Tobą zapewne nie zgodzi. Wielu znajomych śmiga w tym butach i je sobie bardzo chwalą. Do mojego kształtu stopy niestety nie pasują.

Cytat: "wolałbym już atomica"

Tu też wielu się z Tobą nie zgodzi. Patrz trzy posty wyżej ;)

Chosek - oprócz tego co jest na stronie Salomona - to jest jeszcze na takiej stronce ;)

http://www.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=&co=kolekcje_narty&id_grupy=1614

Tylko że strasznie wielkie promienie (od 67 do 117 m) i jakieś dziwne taliowanie :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Co ? Salomon ooo nie dziekuje bardzo. To tak jak bym na rozmymłanym gównie kaszalota jezdził . Wogole co to za firma Adidas :) czy jak?

Co do butów panie Chosek to zgadzam sie z kolega Cisiu. Buty salomona sa jak ciepłe kapcie mojego dziadka NIGDY wiecej salomana, jak komus te buty moga lezec - chore.

Co do tej nartki bo zapomniałem dopisac. -- Jak cie stac to usmiechnij sie do kolegów o jakies Fischerki albo nawet słabe Vólki , cos pomozemy.

pozdr Adam

P.S Ludzie Serwis i tylko serwis.

Eeee.. znowu mnie poniosło - sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Taa jestem jak fanatyk JESTEM NAJCZARNIEJSZYM Z CZARNYCH CZARNUCHÓW!!! hehehe :)

A co do tej Janica to okej zagadzam sie nie jezdzi na Rossi , ale to tylbo baba jest :) (zart) of-curse.

Tak jak szalałem wczesniej RACECARVERR , bede was wszystkich przesladował ROSSI! ROSSI! FISCHER! FISCHER!

Pozdr NAJCZARNIEJSZY Z CZARNYCH Adam

P.S a maniaków kupek gnoju tez pozdrawiam , a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Jak już chcesz pisać per Pan, to wypadałoby pisać z wielkiej litery! Ale proszę nie pisz mi per Pan, bo się czuję jak stary piernik ;)

Jakie głupoty? Buty Salomona Ci nie pasują. OK. Mi też nie, ale nie twierdzę, że są ble, bo … już pisałem. Zachwalasz Lange. hmmm .. przymierzałem różne modele. W pozycji neutralnej jako tako, ale przy nacisku podudziem na języki przeszywający ból w kostki 8) Znajomy natomiast ujeżdża COMP 100 FR i jest nimi zachwycony. Czarny na szczęście jesteśmy różni, również jeśli chodzi o kształt stopy! Trochę więcej obiektywizmu i luzu.

Niestety nie wyczułeś intencji mojego posta. Jako narciarz amator przywrócony do tej społeczności po 11 latach przerwy chciałem sprowokować Kolegę Cisia do rozwinięcia oraz uzasadnienia swojej wypowiedzi (która zapewne wynika z ogromnej wiedzy popartej doświadczeniem), co spowodowałoby pogłębienie mojej wiedzy. Wyszło jak przypuszczałem – cisza. Sformułowania w stylu „jak bym na rozmymłanym gównie kaszalota jeździł” może imponują Twoim kolegom z podwórka, ale niestety dla mnie są niezrozumiałe, żeby nie powiedzieć infantylne.

Peace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Witam

_marcin_ Sorki ze odrazu ci nie odpisałem ale nie miałem czasu wejść na neta uważam tak ponieważ miałem buty salomona i po zesonie w tych butach jeździło mi sie jak w gumowcach:) jeśli o narty to mówie to samo jeździ sie na nich jak na płetwach do nurkowania i dlatego nie polecam wiem z własnego doświadczenia co siez tymi nartami dzieje po 1 sezonie intensywnego śmigania po białym śniegu. Znam wielu ludzi któży mieli doczynienia z salomonem i potwierdzą moją opinie.

A ty jak chcesz to kup sobie salomona przecież ja ci nie bronie ja tu piszę tylko swoją opinie po to jest to forum a nie po to by próbowac tu kogoś gnoic bo jest młodszy i moze mniej w zyciu przeszedł.

Pozdrawiam :) i przepraszam za błędy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

cytat:jak w temacie, mam możliwość okazyjnego, jak mi się wydaje, kompletu z kolekcji 06/07 za 1300 pln. czy ktos moze cos wiecej powiedziec o tej narcie, oprócz tego, co jest na stoenie salomona? pzdr.

No to sie lolega "chosek" sporo dowiedział :( oprócz mowy o gumowcach, kapciach i kupach zero konkretów, atomic -be, salomon-be, tylko fischer i fischer. No dobra ci, którzy tym handlują musza pisać to co piszą, ale inni, mogą mysleć to co myślą, jak mowa o Kostelic to ze strony kol.Czarnego pada odpowiedź wyraźnie wymijająca, jak mowa o sukcesie trzech pierwszych zawodnikówh jadacych na atomicach to "pogratulować bogatego sponsora"- same zawistne pierdoły przecież oni nie jechali na plakietkach tylko na na ichnich-Atomica nartach. Na tym forum próbujecie tworzyć wrażenie istnienia "elitarnego" klubu Fischera, pamiętacjcie, że elita jest elitą, kiedy jest w mniejszości, więc im więcej opylicie tych RC4/WC/SC tym gorzej - chyba w każdym razie nie dla sprzedawców.

Swoją drogą ciekawe ilu jest gośći na tym forum, zdolnych wykorzystać max możliwośći każdej z tych słusznych, czy znienawidzonych nart?

ot takie pseudo filozoficzne dywagacje!!!

Tak, oczywiście, że pomykam na salomonach i butach i nartach, acha mam kurtke Atomica. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Co kolega mówi ? ze mało sie dowiedzieł o narcie salomon to powtórze jeszcze raz KAPELUSZE NA TYM JEZDZA (sory nerwowy jestem), jak ktos od góry do dółu ma sprzet salomona to nie dziw bierze ze o innych nartach chce sie dowiedziec czegos wiecej. Aha i zaznaczam koledze jozpa ze NIE PRACUJE dla FISCHERA tylko nap...am góra- dół, i nie omijam odpowiedzi na pytania które i tak dla większosci forumowiczów sa oczywiste , jezdziłem na wszytkim co jest dostepne w sklepach wydaje na sprzet w sezonie 50 000zł i stac mnie na to wiec cos moge na ten temat powiedziec. Co do tych max mozliwosci to powiem tak : rozdupiłęm 3 komplety Salomona poszło wszytsko razem ze srubami , Atomic SL9 to deska dla grubasów z wielkimi brzuchami którzy narty mają do wozenia owego wielkiego brzucha.

Sadzac po rozwinieciu w.w posta jest kol. jozpa starszym panem tak wiec uporzejmie prosze sobie kupic WSPANIAŁEGO salomona czy adidasa jak on tam ma i pomykac z szerokim usmiechem. A prawdziwe narty zostawic kolesiom którzy jezdze a nie wozą karetą.

Pozdr Adam

P.S Atomic - be , Salomon -be , zapomniał kolega ze nie tylko Fischer jest okej Rossi sklepowy tez super o Dynastarze nie wspominajac - oczywiscie sklepowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comments ;)

TAK TAK jestem zły nie dobry Fe i do bani.

Mam kryminalna przeszłosc chodze ogolony i jestem od Talibów.

Mój wysłaniec niebios mówi ze Fischery to NAJLEPSZE NARTY NA ZIEMI ,

I tak niestety jest trzeba sie z tym pogodzic .

Pozdr najczarniejszy z czarnych Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

no koledzy widzę, że odmienne zdanie, lub poprostu brak doświadczenia (takiego jak Wy) jest tu nie mile widziane, przecież to nie ja wjeżdżam tu z totalną krytyką, wszystkiego co nazywa się na A...lub S...(boję się głośno pisać, żeby nie być nazwanym przez kol. _marcina_ idiotą) więc za co takie joby kolego Czarny? Acha gratuluje zamożności, 50 tys rocznie...fiu..fiu!

I jeszcze jedno, nie mam wielkiego brzucha i pomykam z góry ile tylko moje pieprzone hude szkity wytrzymują, jesli mając 40 na karku jest się wg kol. starszym panem to pozdrawiam wszystkich starszych Panów.

kol. _marcin_ bezpiecznie jest siedzieć przed monitorkiem w domku i nazywać kogoś idiotą, w realu pewnie dostałbyś z dynki.

proszę nie odpisywać, bo to może być jeszcze bardziej żenua!!!

oczywiście pozdrawiam ;)

jozpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

No i wreszcie ktos z jajem szaleje po forum i nie bierze wszytskiego do siebie.

Zwracam honor ja nie ma brzuszka , naprawde. A z tym wiekiem to ja tak zawsze mam jak sie podbudze , sam znam kolesi po 40 (i to grubo) co szaleja ja hu hu , wiec sorki wielkie.

Prze co chodzi o to zeby MY narciarze byli together - (takie to troche gejowskie:-) ) , ale co tam .

Pozdr Adam

p.s Jozpa jak bedzie trzeba komus z dynki to wal smiało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

Józiu popieram Cię . Młodzi co nawet boją się podpisać swoim nazwiskiem pod swoimi wypowiedziami śmieszą mnie (jacyś polscy "zawodnicy") , a co do dyskusji

na temat nart to każdy jeździ na takich co mu pasują ( jeden woli blondynki , inny brunetki, a jeszcze inny grube....)

Pozdrawiam czelotkę narciarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Equipe GC series + Z12 co o tym sądzicie

ale chłopaki wiecie co - przez gardło nie chce mi to przejść - Czarny ma częściowo rację: w salomonach śmigają kapelusze ;) jozpa nie wybuchaj - czytaj do końca ;) Ściągnijcie filmik "Zieleniec Narty" ze strony www.xtrsport.pl - w kapeluszu i na Salomonach ;))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...